Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy táplálkozzak ha hízni...

Hogy táplálkozzak ha hízni szeretnék? ( Tovább lent )

Figyelt kérdés

Nagyon vékony testalkatú vagyok. 173 cm magas, 60 kg, 17/F.

Naponta átlagosan 4-5 alkalommal étkezem, nem vagyok válogatós, mindent megeszek amit csak elém raknak és ehető. :))

De akármennyit eszek bármiből nem tudok 60, maximum 61 kilónál többet felszedni, mit tudjak csinálni? El szeretném érni legalább a 70-75 kilót, hogy nézzek ki valahogy. Mert most így elég vékony vagyok, karjaim főleg.

Arra szeretnélek titeket kérni, hogy valami tanácsot, étrendet vagy hasonlót írjatok nekem ami esetleg hatékony lenne.


2014. máj. 14. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi két pizza meg négy sör. Ezzel tuti hízol, de elmondom neked, hogy nem eszel eleget. A 4-5 alkalom jó. De legyen minden alkalommal 2-3 hamburger, egy nagy tál spagetti, két szelet rántott hús sült krumplival, kóla, szigorúan NEM diétás, fél liter tej, meg néhány szelet süti. Ha nem is minden alkalommal ennyit, de azért törekedj rá. Sajna ez költségesebb, mint a sok szénhidrát zsírral, de baromi király. Nekem egy hónap alatt 20 kiló jött fel. Kicsit ráment a szívem, de baromira jó volt.
2014. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Hát, én nem tudom azt tanácsolni, mint az első, ebbe belebetegszel.

Reggelire 3 tojásos sonkás-kolbászos-szalonnás rántotta 1 nagy szelet teljes kiőrlésű kenyérrel.

Tízórai diákcsemege, banán, kakaó, tej

Ebéd gazdag, tartalmasabb leves, zöldség leves, gyümölcs leves, paradicsom leves stb, utána rizs sült hússal, krumplipüré sült hallal, rakott ételek, paradicsomos húsgombóc, amihez lehet enni zöldséget vagy savanyút ahhoz egyél.

Ha Anyukád csinál sütit abból is ehetsz, de inkább törekedj arra, hogy egészségesebb legyen, pl könnyű gyümölcsös, túrós, diós, gesztenyés piskóta stb

Uzsonnára ehetsz gyümölcsöt, joghurtot, túrókrémet.

Vacsorára ebédből ami maradt, főzelékek natur szelettel, húsos tészta, pirítós sonkával, sajttal, zöldségekkel stb.

Ne egyél chipset, csokit, kerüld a péksütiket, mirelit, konzerves dolgokat, üdítőket, energiaitalt, ízesített joghurtokat, tejtermékeket, rettentően sok bennük a cukor.

Persze mozogj is, mert különben hiába fogsz hízni, nem lesz szép az alakod.

2014. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :D

Minden masodik nap sportolok. Nem lesz gond ezzel. Nagyon szépen köszönöm.

2014. máj. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!