Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Vékony alkatú vagyok alapból is, azonban az utóbbi években tovább fogytam, holott híznom kéne. 171 cm és jelenleg 48 kg vagyok, 24 éves. A fő problémám, hogy inzulinrezisztenciával küzdök, ezért nagyon nem mindegy, mit és mikor eszek. Sajnos nem tömhetek magamba cukros sütiket, csokit, pizzákat, tésztákat, pedig tudom, ezt kéne, de akkor meg rosszul vagyok. Dietetikus sem tud már mit mondani, legutóbb megemelte a szénhidrát mennyiségét újból, de annyit nem mindig tudok megenni. Próbálok mozogni, izmot építeni, vitaminokat szedni, de nem segít semmi, lassan semmi erőm. Kérlek, akik hasonló gondokkal küzdötök, adjatok ötleteket, mit tehetnék még, mert kezdek teljesen lemerülni.

2021. ápr. 4. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Olyan nincs, hogy nem bírsz megenni annyit. De, meg tudsz, csak fizikailag kellemetlen.


Tudom, mit beszélek, min 3000 kcalt KELL ennem egy nap, olyan nincs, hogy kevesebbet eszek.

Nehéz, sokszor puffadok, és fáj a gyomrom, de nem korlátozhatom az étel mennyiségét sem a kalóriákat.


Szóval nyugi, tudsz többet enni, egyszerűen erőltetni kell és kész.

És jó lenne, ha nem mozognál, mert nincs miből építkezned, a szervezeted próbál túlélni - le is írod, hogy nincs erőd! -, ne terheld felesleges mozgással. Majd mikor már lesz energiád, akkor elkezdhetsz sportolni, addig ne.

2021. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!