Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leteznek olyan emberek, akik...

Leteznek olyan emberek, akik akarmibol, akarmennyit, akarmikor ehetnek, megsem hiznak el, sport nelkul se, hanem vekonyak maradnak? Ok hogy csinaljak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt a szót, hogy genetika?
2021. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen, barátnőm ilyen. 40 éves, elképesztő mennyiséget eszik, pl este 9 kor egy pizza + 3 isler + egy tábla csoki, egy grammot nem hízik, 51 kiló 25 éve.

Én megeszek egy szem negró cukrot, reggelre 1 kilót hízok, 110 kiló vagyok, mozgok, sétálok, bicajozok, nem tudok fogyni, pedig alig eszek.

Csöppet igazságtalannak érzem. Genetika.

2021. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#2

Na, te se az egy szem negrótól hízol egy kg-t. Miket eszel? Pajzsmirigy probléma esetleg?

2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én :) 177 cm, 58 kg. Örökké hízni akarok de nehezen megy. Nem sportolok mióta dolgozok. Bármennyit ehetek, a közelemben ki is vannak akadva. :)
2021. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen gyors az anyagcseréjük, nagy a kalória keretük.
2021. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 160 cm/40kg, három gyerek után is, és álló nap eszik.


Barátnőm 170 cm/48 kg, ő is csomót eszik, aztán semmi nem ragad rá.


Genetika, nekem a normális súlyom, 169/53-54 - különösebb sport vagy mindennemű "korlátozás" nélkül.

2021. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek. Genetika, gyors az anyagcseréjük. Hogy ne menjek messzire, a tesóm ilyen. 180 centi, 65 kg, otthonról dolgozik, nem jár sehová, nem mozog kb semmit, csak a wcig konyháig. Egyszer egy hétig számoltuk poénból, hogy mégis mennyit eszik, 7-8000 kcal jött ki átlagban naponta, rengeteg finomított szénhidrát, Fehér kenyér, rizs, tészta, krumpli, cukros csokik , csipszek, sütik, gyorskaja heti többször, fehérlisztes péksütik stb.

Én pont az ellenkezője vagyok, borzasztó könnyen hízok, pedig sosem ettem annyit mint ő, mégis durván elhíztam.

Az életmódváltásom óta fogyok csak, de nagyon nagyon oda kell figyelnem arra, hogy mit eszem. Ez vár rám egész életemben.

Szeretem az étrendemet, sikerült úgy összerakni, hogy ne kínszenvedés legyen, de sokszor még így is nehéz.:(

Őszintén szólva irigy vagyok rá emiatt, hogy azt eszik amit akar, akkor amikor csak akar, edzenie se kell, mégis jól néz ki, míg én a belemet is kidolgozom 1 kg mínuszért is :(

2021. ápr. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! Testvéreim és unokatesvéreim szokták mondani, hogy én nagyikánk alakját örököltem, aki mindig vékony volt. Anyukám is vékony genetikailag, viszont apukám és az ő rokonsága nagyon nem. Ellenben szép, babaarcuk van. Ketten vagyunk lánytesók. Testvérem sajnos mindig küzd a kilókkal, ha nem figyel oda, vagy vizsgaidőszaka van akkor rögtön felszed néhány látható kilót. De nagyon szép arca, bőre és haja van. Nekem viszont jó nagy orrom, problémas bőröm és szinte semmi hajam.
2023. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!