Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok mondani módszereket...

Tudnátok mondani módszereket a gyors fogyásra?

Figyelt kérdés
Én és pár haverom egy kisfilnet forgatunk aminek én leszek a főszereplője a betegségekről szól és hogy mit tesznek a külömböző betegségek az emberekkel. És a főhősnek (nekem) borzasztóan betegesnek és vékonynak kell kinéznem. Viszont gyorsan kellene lefogynom egészségtelenül vékonyra. Most 65 kg vagyok 178 cm magas egész normális a testalkatom és legalább egy 10 kg ot le kellene adnom. Azonban még sohasem fogyóztam életemben. Tudátok mondani gyors akár egészségtelen módokat a fogy@sra? Ez persze egyszeri alkalomra kell utánna visszaszedném a testsújomat.
2021. ápr. 7. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Így is sovány vagy, előnytelen cuccokkal, és sminkkel el tudjátok érni a beteges külsőt, felesleges hülyeségeket elkövetned.
2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális.. Tudom ez nem a kérdésre a válsz, nem is fogok tippeket adni, de tudod te ennek milyen veszélyei vannak? Gondolkozzatok el ezen, lehet 10 év múlva rohadtul megbánnád ezt. Nincs olyan hogy 10 nap alatt lefogysz 10 kilót aztán hupp visszaszedet mert olyan kedved van. Ha ennyire könnyű is lenne nem lenne olyan sok elhízott (én is az vagyok :c) avagy túl sovány ember.

Én ezt a te erdekedben mondom, a szervezeteddel nem szabad így játszani. Keressetek egy alapból beteg embert, vagy csináljatok egy filmet abnormális fogyás nélkül.


Azt mondod arról szólna a film különböző betegségek mit tesznek az emberrel. Ha így lefogysz, akkor nem elő fogod adni hogy beteg vagy, hanem tényleg az is leszel. Ha hánytatod magad akkor a fogad és a nyelőcsöved és a gyomrod szétmegy vagy ha nem eszel akkor gyengébb lesz a teljesítőképességes fizikailag és agyilag is. Gondold át kérlek. Egészséges a testsulyod, ne akard tönkretenni

2021. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészségileg fogsz ráfizetni, ha butaságot csinálsz.
2021. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeségnek hangzik de csak egyszer szeretném megcsinálni nem többször és úgy gobdolom hogy egy alkalom nem fog teljesen tönkre tenni.
2021. ápr. 7. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem a mi dolgunk, de ha bajod lesz legyen eszedbe, hogy mi szóltunk!

Ha ilyen hamar akarsz fogyni ne egyél csak a minimumot, leveseket, aszalt gyümölcsöt a gyors emésztésért, kardió edzést csinálj hogy égjen az a maradék kicsi zsírod. Ennek súlyos következményei lesznek akár 1x akár 20x csinálod. De ezekkel le fogol fogyni hamar. A lényeg hogy nagyon kevés kalóriát vigyél be és mellé égesd is el. De mivel a szervezeted nem kap majd elég tápanyagot, ezert az agyad és a szíved nem normális működést fog mutatni, fáradt leszel, sápadt. Ha nem eszel és fáradt leszel akkor a lelkedre is hatással lehet. Roszabb esetben depresszió.

Nem akartam ezt leírni, de ha annyira szeretnéd tedd, szóltunk

2021. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Izmot vesztesz, és utána zsírt szedsz vissza. Szerinted?

Konkrétan annak ellenére, hogy a súlyod újra ideális lesz, plöttyedt leszel, és zsíros.

Kivéve, ha a gyors fogyás után normálisan izmot szedsz fel. Ha feltételezzük, hogy a leadott 10 kg-ból 7 kg izom (kb annyi), akkor azt olyan 14-21 hónap alatt lehet tömegnövelő étrenddel, súlyzós edzéssel egészségesen visszanyerni.

2021. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, kisfilmet forgattok... aha.


Legalább ne hazudozz.

Egyébként hová akarsz fogyni? Most tök jó a súlyod, de 58 kilósan olyan gebén nézel majd ki, mint én 48 kilósan, ami egészségtelen, és menzeszed sem lesz, vszeg.

2021. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, ötös, ne add már alá a lovat. Így is súlyos testképzavarral küzd, amiért fogyni akar.
2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!