Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida fertozes torokban?

Candida fertozes torokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje hullik a hajam sajnos nem rogton vettem eszre hanem fokozatosan egyre kisebb lett a copf!

(Kb egy eve)

Teljesen mas okbol kifolyolag de ful or hegeszhez mentem aki vett kenetet es kimutatta h elburjanzott candida fertozesem van! ( valahol vagy az orromban vagy a torkomban meg van mandula.) mivel nem okozott egyeb egeszsegugyi problemat nem vallaltam az azonnali mutetet mivel csak egy enyhe orrsovenyt mutatott ki az orvos, ez mellett es erre traktalta volna a mutetet.


Nagyon ketsegbe vagyok esve mert latom hogy egyre tobb es tobb hajam hullik, probalok odafigyelni a rossz szenhidrat bevitelre illetve becsulettel iszom a grapefruit mag olajat naponta tobbszor is, illetve szedem a vitaminokat.


Mit tehetnek meg ezugyben hogy ezt a gombas fertozest kiirthassam magambol minel elobb de legalabb a hajhullast mersekelje?

24 eves vagyok.


Koszonom


2021. ápr. 12. 10:35
 1/3 Contefleur ***** válasza:
Gombás fertőzés nem okoz hajhullást. Mandula problémák, fogászati problémák viszont igen. Érdemes góckutatást kérned. Valamint keress fel egy bőrgyógyászt. Ő jobban ért a hajhulláshoz
2021. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ful orr gegesz doktor ur mondta hogy sajnos kihat a bor es a haj allagara is es ezaltal korpasodast es hajhullast is okoz.(nem birnak felszivodni a tapanyagok)
2021. ápr. 13. 12:31
 3/3 Contefleur ***** válasza:
És a candidára nem kaptál gyógyszert?
2021. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!