Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A torokban akadt érzés az egy...

A torokban akadt érzés az egy hamis érzet, vagy lehet igazi is?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja érzem ezt a reflux miatt ez 100%..


de ha meginnék 10 liter vizet egy huzamban akkor is ezt érezném??


valami gyulladás miatt lehet, vagy mi miatt?


21f



2014. nov. 4. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez minimum orvos kell, és feltehetően labor eredmény is. Jobbulást!
2014. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeded a refluxra a gyógyszert? Okozhat felmaródást a reflux a nyelőcsőben, torokban, ha nem kezelik.
2014. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem szedek semmit, mert rohattul nem bírom elviselni, hogy egy bizonyos típusú mérget vegyek be, ami pillanatnyilag enyhíti a tüneteimet, főleg, hogy úgy érzem, nem is a sok gyomorsav okozza a tüneteimet, hanem a kevés..


a refluxot már 5 éve mondta a doki gyomortükrözés után, amikor még semmit sem éreztem belőle, csak hasfájást, 3 hónapja voltam orvosnál, akkor teljesen tiszta volt minden, egyedül a bilirubin szintem volt magas amivel nem foglalkozott annyira a doki, de nincs sok köze hozzá..

de ultrahangra, azt mondta, hogy teljesen ép vagyok és még mondta a doki emlékszem, hogy "örülj neki"


mondom kösz..

2014. nov. 4. 14:13
 4/7 A kérdező kommentje:

de ha mondjuk simán tudok kézenállni fájdalom nélkül, savhányás nélkül az, hogy lehet??


mert akkor elvileg ezt sem tudnám, hanem egyből hánynék..


egyedül a keserű szájíz idegesít, a túlzabáláskori egész napos böfögés, meg az evés után 6-8 órával sem kiürült gyomor érzet, ma pl úgy ettem, hogy 19 óra telt el a tegnapi és a mai étkezésem között, amikor éreztem enyhe éhségérzetet

2014. nov. 4. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
ja az meg a másik, hogy a gyógyszer nem mulasztja el a tüneteimet.. tehát egy értelmetlen méreg magyarul :\
2014. nov. 4. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is mulasztja el egyből, nekem is egy hónap kellett mire elmúlt az erős gyomorégés, én 4 hónapig szedtem gyógysezert. Ha mégis sok a savad és kezeletlenül hagyod, akkor a nyelőcsöved, torkod, gégédm hangszálad is gyulladásba jöhet.
2014. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

most viszont megittam egymás után 4 pohár viszed és egyszer csak éreztem, hogy valami mozdul a torkomban majd lenyeltem, azóta könnyebbnek érzem, nem volt olyan idegesítő, de most így jobb


ez mitől lehet?? megsérülhetett a torkom, nyelőcsövem a savtól?


feljövő savat akkor éreztem csak eddig életembe, mikor romlott ételt ettem..de konkrétan napközbe még sosem..csak keserű szájízt, ami azt jelenti, hogy a gyomorszájam nem tökéletesen zár jól, hanem egy nagyon kicsit "hibázik"?


ha egy nagyon kicsit jön fel a saj, hogy éppen csak a nyálamban érzem az épp elegendő ahhoz, hogy rongálja a nyelőcsövemet, meg a torkomat?

2014. nov. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!