Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fojtogató érzés a torokban és...

Fojtogató érzés a torokban és idegentest érzés a gyomorban? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Éjjel olyan álmom volt, hogy valaki bezárt egy szuk helyre és én ott fulladoztam. Kozben éloben is fulladtam, mintha valamit lenyomtak volna a torkomon, arra keltem fel h fuldoklok és ultem az ágy szélén. Rettenetesen leizzadtam, megrémultem, attol félek, hogy valamit lenyomtam álmomban a torkomon. Azóta egész nap fojtogató ézrés van a torkomban és a gyomromban ugy érzem, mintha valami lenne.....probálok böfögni és ugy erzem, mintha darabosan jonne fel a kaja és a gyomorsavan is éget kicsit. Attol félek hogy almomban tenyleg lenyeltem valamit, lehetséges ez? (néha elofordul h almomban jarkalok a szobámban,es arra ébredek fel h állok a szoba kozepen). A furcsa álmom miatt kézpelem be magamnak a gyomromban ezt az érzést meg a fojtogato erzést a torkomban? Kérlek normális válaszokat írjatok, ne csúfoljatok ki. Köszönöm
2015. nov. 19. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem csak stressz, és a pánik sem segít ezen. :) De ha ennyire félsz, menj el dokihoz.
2015. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!