Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollagén szedésének van értelme?

Kollagén szedésének van értelme?

Figyelt kérdés
Lehet én gondolom rosszul, de a kollagént az emésztőrendszer aminosavaira bontja, nem? Tehát a kollagén sosem szívódik fel eredeti állapotában.
2021. ápr. 13. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Van! Nekem szebb lett a bőröm és a térdem sem fáj. 3 hónap után tehát türelem kell.
2021. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs, nekem félév után sem hozott javulást.
2021. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es Te melyik fajtát szedted?
2021. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Nekem kimondottan jó tapasztalataim vannak. A bőrömnek nagyon jót tett, simább, bársonyosabb, már nem száraz és az ízületeim sem fájnak, bár ez utóbbi köszönhető a fogyásnak is.

Számomra mindenképp megéri és nem is fogom abbahagyni a szedést.

2021. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok...Nutriversum.
2021. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Tulajdonképpen minden főétkezésbe be kellene iktatni valamennyi kollagént is. Nem azért, hogy az ízületeket védje, hanem azért, hogy a vékonybél falával tegye ezt. A mai nyugati típusú táplálkozás nagyon nincs jó hatással a bélfalra. Egy idő után minden felnőtt és egyre több gyermek szened áteresztő bél szindrómában. Ez tulajdonképpen apró lyukacskák sora a vékonybél (mindössze egyetlen sejt vastagságú) falán, amin emésztetlen fehérjemolekulák, toxinok antigének kerülhetnek a véráramba. A kollagén (ha csak ideiglenesen is, de) eltömi, beragasztja ezeket a lyukakat.
2021. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben sokan szedik és mindenki dicséri, főleg a vízben oldodó por állagút. Kaptam én is ajándékba olyat, de nekem az államon fura dudorok lettek amikor ittam. Nem pattanás, hanem tapintásra lehetett érezni, hogy valami pukli van a bőröm alatt, ami aztán felszívódott. Mióta nem iszom, azóta nincs ilyen problémám. Persze mindenkinek más és más, én ezt tapasztaltam.
2021. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!