Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől okoz a chips arcproblémá...

Mitől okoz a chips arcproblémákat?

Figyelt kérdés
Előadást fogok tartani boszból. A témának sok köze van a táplálkozáshoz és anyagcseréhez. Ez azért érdekel mert magamon is tapasztaltalom. Tudom, hogy nagyon sós, és olajos (még cukor is szokott lenni) de ez csak nem elég. Arra gondoltam már, hogy akármennyire undorító is de az ízéért "esszük" nem pedig mert energiaforrás, így rágás után sokkal praktikusabb rágás után kiköpni:D legalábbis ha egyedül van az ember, esetleg van olyan aki így csinálja?

2021. ápr. 13. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
En azt vettem eszre, hogy olyan olajos, csipszes kezzel siman a boromhoz erek, szerintem ez is rasegit az arcproblemak kialakulasahoz.
2021. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a vackokat pálmaolajban sütik ki, az meg nem az egészséges bőr záloga.
2021. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

"és olajos (még cukor is szokott lenni) de ez csak nem elég."


De igen, ennyi elég. Úgy általában a feldolgozott ételek okozhatnak ilyeneket. Meg a tej, a csoki, meg még rengeteg minden.

2021. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!