Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
18/f. 66 kilóról 57 vagyok 182cmrel. Egyszerűen sokszor nincs étvágyam, ha meg van kevéstől is elvagyok. Tudom, hogy szinte tömni kéne magamba de nem megy, nem szeretek egyedül enni, és már nincs is kivel. Bármi ötlet? Hogyan tudnék motivációt szerezni pl.: hogy mozogjak? Régen jártam futni, mikor rendszeresen sportoltam megjött az étvágyam, egy ideje már ez is.

2021. ápr. 16. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

De jó neked. 😭😭

Én mindig könnyes szemmel megyek el a boltba az édesség és csipesz részleg mellet. Szinte mindig éhes vagyok. 190 cm 110 kg.

2021. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Jó lenne, ha találnál magad mellé egy sporttársat, akivel együtt tudnátok edzeni és motiválnátok egymást. Nézzél motivációs videókat, youtube-on sok ilyet találsz. Akár otthon is tornázhatsz, először keveset, majd egyre többet és többet. Most a covid felülír mindent, ha lehetőség nyílik rá, majd járj el aerobik klubba. Szerveződtek már amatőr futócsapatok is, azokhoz is lehet csatlakozni, ha esetleg újra futásra adnád a fejed. Ezeknek az interneten utána tudsz nézni. Egyébként a kicsit tempósabb gyaloglás is felér egy jó kis edzéssel.A friss levegő meghozza az étvágyat.Remélhetőleg nincs semmilyen betegséged, ami miatt nem eszel. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és próbálj változatosan étkezni. Sokszor a rossz hangulat, lelki gondok miatt is elmehet az ember étvágya. Kösd le magad, olvass, nézzél filmeket, hallgass zenét, tanulj valamit. Valamilyen kedélyjavító dologgal érdemes foglalkoznod, írásodból úgy érzem, lelki gondok vannak a háttérben, ezeken biztosan lehet segíteni.
2021. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
500 plusszos kalória deficit
2021. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs étvágyad, szedj B-komplexet, Béres-cseppet és cinket. Minél kevesebbet eszel, annál kevesebb vitaminhoz, ásványi anyaghoz jut a szervezeted. Plusz figyelj rá, hogy napi szinten legalább 80 g fehérjét bevigyél, enélkül hiába edzel, nem fogsz tudni izmot felszedni. Futás helyett inkább eddz otthon súlyzókkal, keress hozzá edzős videókat a neten.
2021. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom miért lettek lepontozva, részemről ment a "felcsul"(kivéve a hármast nem igazán értem).

#1:)

#2 Lehet van benne valami, erősen extrovertált vagyok, és nem tett jót a bezártság, + gondolom a szakítás is közrejátszott.

#4 a komplexet kipróbálom, igen tudom, hogy kéne enni fehérjét is, minden esetre rajta vagyok.

2021. ápr. 17. 09:59
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 miért nem válaszolsz?
2021. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Bocsi, ha a privátra gondolsz, részben érdekes, de nem akarok gyógyszert szedni. A másik, hogy nem vagyok vallásos. Azért köszönöm.
2021. ápr. 17. 10:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Jézusom #5-be írtam, hogy nem értem:D . Ember neked kéne inkább az a b-komplex
2021. ápr. 17. 11:12
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 hol írtad? Nem látom
2021. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Jelentettem, elég gyorsan törölték:D

Írta, hogy reagáljak a #3 válaszra, csak kb. úgy mintha az élete múlt volna rajta, trágár szavakkal. Érdekes volt...

2021. ápr. 17. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!