Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet laktózérzékenység?

Lehet laktózérzékenység?

Figyelt kérdés
Pár hete észre vettem, hogy a reggeli kávé után elkezd feszíteni a hasam és 1 órán belül már mennem is kell a wcre. Először azt hittem hogy a kávé és kipróbáltam másikat de azzal is ez volt. Most kipróbáltam a laktózmentes tejet azzal nincs semmi gond. Ma viszont elfelejtettem venni és csak rendes tej volt itthon. Megpróbáltam azzal inni és ugyanazok a tünetek jelentkeztek. Más tejterméket viszont gond nélkül eszek, sajtot, joghurtot bármit nincs semmi.. Aki jártas a témába.. Lehet laktózérzékenység vagy más áll a háttérbe?

2021. máj. 6. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel az lesz. Mindenkinek más, ismerek olyat, aki hozzád hasonló, de olyat is, aki simán iszik laktózos tejet, de a sajttól meg rosszul van.
2021. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!