Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyszeri fogyasztás okozhat...

Egyszeri fogyasztás okozhat problémát ?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok 14 hetes terhes . “Well done” steak et ettem ami nem volt igazából teljesen átsűlve mert kis rózsaszínes pirossas lé avagy vér folyt enyhén belőle , annak ellenére hogy teljesen átsűlve kèrtem . ( de nem mondhatom hogy annyira nyers volt mint a medium . Aztán hallottam , hogy terhes nők nem igazán szabad nyers, félig nyers húst fogyasztaniuk . Ezért utánna olvastam hogy fertőzést lehet kapni vagy akár vetélést okozhat .

Egyszeri alkalommal is okozhat problémát ? Aggódjak ??!! Fordulhak orvoshoz ?

Nagyon várom és köszönöm a válaszokat !



2021. máj. 7. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Haaat rizikos... Normal esetben ugye nagyobb taperteke van mint a jol atsultnek. De ha egyszer becsuszik, hogy volt vmi olyasmi a husban, ami nem odavalo alapbol meguszod egy kis hasmenessel/lazzal. Ha terhes vagy a babad is mulhat rajta. Kb 50%-50% imadkozz es legkozelebb egyel vmi biztosabbat. En a 29. heten jarok. A lelkemet eladnam egy kis sushiert, de nem merem. A parom azt mondta, ha meglesz azt kapok elsonek... Alig varom...
2021. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!