Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap elég csúnyán berúgtam...

Tegnap elég csúnyán berúgtam és azóta folyamatosan nagy-wczek!💩😔 Lehet hogy komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Tegnap délután éhgyomorra megittam fél üveg pezsgőt meg egy deci vodkát üdítőben. Utána majszoltam valamit pár szem sósat meg chips lehetett. Fél óráig képszakadás volt, utána kezdődött az hogy rosszul érzem magam. Csináltam egy hatalmas hülyeséget, közterületen pisiltem az autóm mellett (utas voltam persze, a saját kocsimban egy ismerősöm vezetett), utólag mondták el, hogy nem tudtak megakadályozni és valami kisgyerekesek néztek, lehetett ott térfigyelő kamera is szóval ebből utólag lehet hogy majd bajom is lesz. De erre én nem is emlékszem:( Utána egyszer hánytam vagyis szerintem inkább csak nyálaztam de arra már emlékszem utána elkezdtem jobban lenni.

De azóta elkezdődött az hogy kb óránként járok nagywcre. És rendes “mennyiséget”.. vagy 8-9x wcztem az eset óta.

Hajnali kettőkor még szédültem de azóta viszonylag jól vagyok, csak kicsit kóválygok de ettem is már valamit meg semmi rosszat nem érzek különösképpen.


Lehet hogy tönkrement a májam, vagy valami nagy bajom lett ettől?


Vagy ez normális?

Amúgy többet nem csinálok ilyet, szerintem többet nagyon nem is iszom, csak lelki problémáim vannak és hatalmas rajtam a nyomás, meg mentálisan is bajaim vannak..


Lehet hogy kàrosodott a májam vagy nagy bajom lett? Mi ez az állandó nagy wczés?


25/n



2021. máj. 8. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
nincs semmi bajod, csak a gyomrodat megviselte az alkohol. ma egyel konnyu eteleket es igyal sok vizet.
2021. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben!
2021. máj. 8. 11:14
 3/4 A kérdező kommentje:
furcsán álmos vagyok ma egész nap :(
2021. máj. 8. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel erre-arra nem emlékszel, ki tudja még mit ettél/ittál/csináltál azalatt.
2021. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!