Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez szerintetek lehetséges...

Ez szerintetek lehetséges evészavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából 2-3 hete érzem hogy suli és munka mellett sikerült túl terhelni magam. Mostanság kimondottan fáradt vagyok és sokszor van síró görcsöm is. Az étvágyam sem túl jó,van hogy egész nap nem eszek semmit majd rám jön valami és szinte mindent megeszek amit csak találok, természetes utána elkap a bűntudat..



2021. máj. 25. 23:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyit szeretnék hozzátenni hogy mind testileg mind lelkileg el vagyok fáradva, az étel témáról még annyit, hogy nem tudom sosem hogy hol a határ és tényleg bármit képes vagyok megenni, ha rámjön egy ilyen "roham" szerűség

Aztan lehet hogy ezen minden tini átesik, és csak én gondolom túl :) várom a válaszaitokat:))

2021. máj. 25. 23:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért jön rád a falási roham, mert ha egész nap nem eszel, akkor a szervezeted értelemszerűen kiéhezik.


Az egészséged egyébként nem játék, főleg nem ennyi idősen. Ezzel nagyon sokat ártasz magadnak, és nem csak azért, mert ugrál az inzulinszinted... Hozzászokatod a szervezeted olyan impulzusokhoz, amik utána évekig keseríthetik az életed. A ciklusod azért még rendszeres?


Ha sanyargatni akarod magad, akkor persze nincs az az ember, aki ebben a törekvésedben meg tudna akadályozni...

2021. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!