Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert van az hogy majd hogy...

Miert van az hogy majd hogy nem 3000 kaloria a napi bevitelem 60kg alatt de megsem hizok?

Figyelt kérdés
Direkt ugy van megoldva az etrendem hogy passzoljon 12 oras muszakhoz. Hetente merem a súlyom 1 heten plusz jott, masodik heten ugyan annyi voltam mint az elson, se tobb se kevesebb. Majd nem 3000 kaloria bevitelhez mi kell meg hogy hizzak?

2021. máj. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Pajzsmirigy túlműködésre gondolok a leírtak alapján. Nekem is ez volt/van. Én 71 kg-ról akartam 80-ra felmenni egy időben, napi 4000 kcal se segített rajtam. Utána derült fény a pajzsmirigy problémámra. Azóta szedek rá gyógyszert, így napi 3000-rel hamar fel tudtam menni 80 kg-ra, azóta meg már napi 2500 kcal is elég a súlytartáshoz.
2021. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert par evvel ezelott tudtam hizni, most is jott egyebkent fel kilo,megnezem meg a 3. Hetem es hatha megindul...
2021. máj. 29. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 12 órát betonozol, kevés lehet.
2021. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12 oran at setalok igazabol, es plusz emelgetek, szoval amit en aznap megeszek azt kb le is jarkalom.
2021. máj. 31. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!