Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan segít az fogyni ha...

Hogyan segít az fogyni ha rágózol és hideg vizet iszol?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen láttam és nem értem.

Eltelít vagy nem lesz miatta étvágyad?


Előre is köszi!


(Tudom, hogy a mentálisan sérült/gyenge emberek csinálják, de ezt most hagyjuk)



2021. jún. 1. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A víz egy darabig eltelít, de a rágózástól szerintem a legtöbbször csak éhesebb leszel (- a gyomrod rákészül, hogy valami odakerül), kivéve ha édesség helyett rágózol az íze miatt.


Nem hiszem, hogy ezek komolyan megoldanak bármit is...

2021. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Illetve az lemaradt, hogy vannak emberek, akik túl kevés vizet isznak és emiatt sokszor tévesen éhesnek érezhetik magukat.

De gondolom rád ez nem vonatkozik, Kérdező.

2021. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Van aki unalmában eszik, az ellen is segít. Legalábbis ha én rágózom, akkor kevésbé eszegetek mellé.
2021. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hideg vízre az az elmélet, hogy ami hőt elvon, azt ugye a testednek elő kell állítania, és ehhez energiára van szüksége.


A rágóra pedig az az elmélet, hogy a szervezeted úgy érzékeli, hogy eszel, így felgyorsul az emésztés, mert azt hiszi, hogy tápanyag fog kerülni az emésztőrendszeredbe.


Egyik se hülyeség 100%-ban, csak ha 3 kiló mákosgubát lefojtasz 2 l kólával napi háromszor, és még nem is mozogsz, akkor ezek az amúgy is elhanyagolható tényezők teljesen elhanyagolhatóak lesznek.

2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!