Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem bírom a C-vitamin, nincs...

Nem bírom a C-vitamin, nincs rá megoldás?

Figyelt kérdés
gondoltam rendseresebben elkezdek szedni, nem vagyok megadózispárti szóval napi 1g-ra gondoltam, de a szervezetemnek még ez is sok, próbáltam többfélét és vagy a gyomrom fáj tőle, (van egy enyhébb refluxom) vagy ha retard készítményeket próbálok ott meg pár alkalom után elindul a fosatás szóval nem tudom mi lenne a megoldás :(
2021. jún. 8. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy ne szedd be a napi ajánlott mennyiség sokszorosát. Valójában egyáltalán nincs szükség ilyen bogyók szedésére, ha normálisan táplálkozol, csak a marketing áldozata vagy.
2021. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg napi 200 mg-mal, még az is jóval több, mint az ajánlás. Ha rögtön ráállsz napi 1 g-ra, ne csodálkozz, ha mellékhatások vannak.
2021. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van a DM-ben gyomorkímélő C vitamin, én azt szedem évek óta.
2021. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!