Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez màr súlyos cukorfüggőségnek...

Ez màr súlyos cukorfüggőségnek szàmít, ugye?

Figyelt kérdés

Nem telik úgy el nap, hogy ne ennék édességet, egyszerűen sosem bírom ki...:(

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy depresszióval is küzdök, illetve inzulinrezisztenciàm is van... De hiàba próbálok reggelre lassú felszívódàsú ételt enni, teljeskiőrlésű kenyér, zöldségekkel, utàna iszom egy kàvét,most már cukor nélkül, növényi tejjel, de egy jó óra, màsfél múlva, nagyon éhesnek érzem magamat...

A depressziót azért írtam, mert úgy érzem, nincs màs örömöm az életben, kb. csak az evés, ami tudom, hogy szànalmas...:( Most màr azért a testemen is kezd ez làtszódni, mindig inkább vékonyabb voltam, de màr bőven van rajtam 5-6 kg súlyfelesleg, de főleg kinézetre làtszik, mert ahhoz képest, hogy 6 éve is, még csak 2 kg-val voltam kevesebb, ez talán nem olyan sok hízàs azóta, de làtvànyra egyre rosszabb, màr a hasamra is rakódik, ami régen nem volt jellemző..meg a combom is egyre vastagabb, ami sosem volt vékony, de ez màr sok..:(

Szerintem én lassan kb. ugyanolyan leszek mint egy drog, vagy bàrmilyen màs függő, mert van egy fajta édesség, egy csomagolt piskóta- szerűség, amiből kb. minden nap megeszem kettőt, de olyankor szinte megszűnik a külvilág is, annyira szeretem. Tudom hogy ez nagyon gàz...:( Meg mintha a vércukrom is akkor billen helyre, még ha előtte ettem is rendes ételt...

Àltalàban, nem "csak" ezt az édességet eszem, mellette még màst is, van hogy kevesebbet, van hogy többet.

Nem tudom, hogy küzdjem le ezt az egészet, mert egész életemben imàdtam az édességet..

Előre is köszönöm!


2021. jún. 8. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!