Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miből kellene többet bevinnem...

Miből kellene többet bevinnem egy nap?

Figyelt kérdés

Helyre akarom hozni az emésztésem mert nagyon gyakran szaladgálok a mosdóba akár már rögtön evés után. Jelenleg így néz ki egy napom:


Hajnali 4-kor kelek,nem eszek ekkor még semmit.

7:30-kor van reggeli ott egy almát/banánt,activia élőflórás joghurtot eszek és a joghurtba teszek sok zabot. Mellé még egy vagy esetleg kettő sajtos szalámis melegszendvicset eszek.


Utána legközelebb 11:30-tól van szünet ott egy activia élőflórás joghurtot eszek megint sok zabbal és max egy könnyű szendvicset vagy néha belvita soft csokiszeletet.


Hazaérek olyan 15:00-ra beveszem egyből a protexin balance gyógyszer első darabját és eszek főt ételt(ma krumplis tészta volt,tegnap pörkölt).


18:00 vagy 19:00(attól függ hogy van időm) szoktam még enni egy zacskó zabkását(55g) általában gyümölccsel de ha nincs itthon akkor csak simán.


Ez megy kb minden hétköznap,általában csak a főt étel ami változik a többi marad. Hétvégén szoktam kicsit "csalni",csipsz,pizza meg ott az idők is eltolódnak de a 2 joghurt+zab fix meg a gyógyszer.


Mozogni is szoktam a 8 óraálló nehézfizikai munka mellett otthon még 150-200 hasprést csinálok.


Min kellene változtatnom akár étel akár azon,hogy mikor egyem stb..?



2021. jún. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg embert meghajt a joghurt, és a zab is okozhatja. Első körben elhagynám a joghurtot, ha nem változik semmi, akkor a zabot.
2021. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket kb kettő hete kezdtem el csinálni és azóta jobb lett. De sokszor van olyan hogy csak érzem,hogy kell amikor meg odamegyek nem jön semmi és elmúlik.
2021. jún. 17. 19:11
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
41%
Hagyd el ezt a sok zabot, nem vagy te ló, bazdmeg. A élőflórás joghurt is több kárt csinál, mint hasznot. A bélflórádban több mint 100 baktériumtörzs él, a élőflórás joghurt ebből 3-at támogat.
2021. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rost tartalom miatt eszek zabpelyhet. 2 joghurtnyi egy nap azért annyira nem sok :D
2021. jún. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!