Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Felvázolom a helyzetet. Szerda óta dolgozni járok, ahol van 2 kajaszünet. 9kor, meg 12kor. Szerdán vittem magammal egy szendvicset, meg egy tál főételt. A reggelit megettem tök jóízűen, de az ebédnek már csak a felét bírtam megenni, így azt hazavittem, mondván jó lesz vacsira. Na igen, este kor egyáltalán nem voltam éhes. Holnap reggelire már szendvicset se vittem, csak a főételt ettem meg kétszerre, azt is elég lassan. Hazajöttem megint semmi étvágyam nem volt, de azért egy szelet kalácsot megettem. Ma is hasonló a helyzet, csak ma már próbálok többet enni, ugyanis kb 2 hét alatt fogytam 4 kilót, holott amúgyis vékony vagyok.

Kérdés tehát... Miért van ez?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

16/f



2021. jún. 18. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!