Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok hízni?

Hogyan tudok hízni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

153cm 40kg

Nagyon szeretnék hízni minimum 5kgt.

De sehogysem megy

Tippek/tanácsok esetleg valakinek?

Étvágyam alig van és tényleg rettentő gyorsan fogyok. 1héttel ezelőtt még 42-3kg voltam..



2021. jún. 30. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalória szufficitben kell lenned ahhoz, hogy hízni tudj, amit azt jelenti, hogy több kalóriát kell bevinned, mint amennyit elégetsz. A google-n találsz sokféle kalóriaszükséglet kalkulátort, ott ki tudod számolni, hogy mennyit használ el a tested naponta és ahhoz kell kb. 300-500-t hozzáadnod, hogy hízz. Mivel csak 40 kiló vagy, ezért szerintem elég lenne először a +300 kalóriát tartani. Vannak kalóriaszámláló alkalmazások, ahol ki tudod számolni, hogy az adott nap mennyi kalóriát vittél be és így egyszerűbben nyomon tudod követni. (Pl. kalóriabázis)
2021. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Berescsepp, komoly etvagyat csinal es egyel ami jo esik, ha tagul a gyomrod egyre tobbet fogsz tudni.

De erdemes orovoshoz is elmenned, lehet tulmukodik a pajzsmirigyed.

2021. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem Bérescsepp kell ide, hanem édesség. Egyél csokoládét, süteményt, stb... Kapásból felszaladnak a kilók igen hamar. De óvatosan, nehogy tartós nagy has legyen a vége :)
2021. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld a süti kúrát amit ajánl. A te korodban ehhez a magassághoz jó a 40kg. Lehetne több, de így is rendbe van.

Ami étvágyat csinál az az intenzív testmozgás és a B vitamin. Javaslom sportolj valamit, de ne annyit amennyi jólesik, hanem annál többet. Emellé szedj olyan multivitamint amiben magas dózisban van B komplex vitamin. Priviben tudok ajánlani, hogy én mit szedek. Garantált súlygyarapodás 1-2 hét alatt.

2021. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Ha ésszel csinálja és nem kétpofára tömi, akkor nem lesz kövér.
2021. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme az édességből tömni a fölösleges szénhidrátot. Csak felszökik szegényke vércukra az egekbe és 17 évesen még egy kis menzesz zavart is össze szedhet, akkor már irány a doki meg minden.

Ha egészséges akarsz lenni, akkor vitamin+mozgás. Meglátod, hogy gyakrabban leszel éhes és többet fogsz enni. Megsúgom, az élsportolók is így csinálják.

2021. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy pl magvak. azoknak magas a kalória tartalma. lazán kalória többletbe kerülhet.
2021. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!