Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízhattam hirtelen?

Mitől hízhattam hirtelen?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete 64 kg-t mutatott a mérleg, ma ráálltam, 66. Mitől hízhattam hirtelen 2 kg-t? A táplálkozásomon nem változtattam semmit, év elején kiderült, hogy candidás vagyok, azt az étrendet tartom azóta is. Napi mozgás megvan, biciglivel járok a munkahelyemre, kb 1,5 l folyadékot iszom egy nap. Igazából a hízás hirtelensége zavar, betegség lehet? Van valakinek valami ötlete?
2008. dec. 8. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

2 kg még lehet plussz víz is a testedben. Ez még nem baj.


MOzogj többet, egyél több zöldséget, gyümölcsöt, csökkentsd minimálisra a sófogyasztást, menj el szaunázni. Hamar helyrejössz.

2008. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha digitális mérleg, azok simán csalnak akár egy-másfél kilót is. Van, hogy egymás után többször ráállok, és hol 55 kilót mutat, hol 56,5-öt.
2008. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen hízás? Bocs, de két kiló az messze nem hízás, ne ess túlzásokban, mert ebből lesz aztán az anorexia, mikor már 1 gramm is sok.
2008. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, örülnék ha grammokról lenne szó, de szerintem 60 kg fölött nem beszélhetünk anorexiáról:)

Akkor még egyszer: nem a két kilóról van szó, hanem hogy 1,5 hét alatt jött fel!

És nem digitális a mérlegem:(

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2008. dec. 8. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, milyen hízás? 2 kg? Nálam egyik napról a másikra mutat ennyi eltérést...

Amúgy meg olyan szó nincs, hogy bicigli.

2008. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állj rá most is a mérlegre! Mire, hogy megint mást fog mutatni. Ne aggódj, semmilyen betegségnek nem jele az, hogy másfél hét alatt "híztál" 2 kg-ot. Én fél óra alatt is képes vagyok "hízni" 2 kilót. Annyi, hogy most ilyen kedve volt a mérlegednek. Ha már 70 kg-t fog mutatni, akkor már gondolkozhatsz azon, hogy esetleg még többet sportolj, és még jobban odafigyelj az étkezésedre. De addig ne idegesítsd magad 2 kg-n.
2008. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az önjelölt nyelvésznek: egyrészt válaszoljon inkább a kultúra kérdéskörben és pufogtassa ott a nagy-nagy bölcsességét, és létező szó, az igazi válaszokat köszönöm!

Azért idegesít, mert mint írtam, volt candidám, és azt pl onnan vettem észre, hogy ilyen 66-67 kg-ról istennek nem ment le a súlyom, mikor normális esetben voltam 58. A candida-diéta miatt lementem 60ra, de most HIRTELEN jöttek fel ezek a kilók. De akkor nem idegesítem magam.

2008. dec. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!