Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kerüljek be a kórházba?

Hogyan kerüljek be a kórházba?

Figyelt kérdés

Igen igen tudom hülye kérdés de szerintem anorexiás vagyok és szeretném megtudni hogy mi az "igazság"

Mert azért a kórházba jobban eltudják mondani mint akárhol.Szeretném hogy kivizsgáljanak


2021. júl. 16. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el háziorvoshoz először.
2021. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Házidoki. Engem is ő diagnosztizált anorexiával és sima háziorvosi konzultáció alkalmával.

Miután már életveszélyes állapot körül voltam, na akkor kerültem csak kórházba!

2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A vírus miatt az infarktust sem kezelik. Bp-i háziorvos a rokonomat húsvétkor hazaküldte infarktusos tünetekkel, hogy nincs semmi baja, feküdjön le, míg van a vírus, addig nem kezeli, utána jöjjön vissza, ha még panasza van. Este már a mentő vitte el.
2021. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztkban általában van pszichiátriai rendelés. Oda kérj beutalót a háziorvostól, majd kérj időpontot.

Legalábbis én így csináltam, végül szerencsére kórházi befekvésre sose került sor, de sok terápiára jártam, mire valahogy kikászálódtam belőle.

Az, hogy felismerted hogy problémád van, már egy nagyon jó dolog, csak így tovább!

2021. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 Ez hülyeség, akkor az orvos egy inkompetens barom volt.
2021. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb ne akarj annyira korhazba kerulni kerdezo, mert nem buli.

Haziorvos beutal pszichiaterhez, aztan tessek jarni terapiara.

2021. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg nem buli a kórház.


Anorexia gyanúval azt hiszed babusgatni fognak?

Ledugják a szondát az orrodon át a gyomrodba, aztán küldik le a "turmixolt pörköltet". Nagyon kellemes.

Inkább próbálkozz háziorvosnál, de ha ott se jársz sikerrel, akkor pszichiáter. A kórház legyen a leg-legutolsó ahová bekerülj!!!!

2021. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem ki az az eszement, aki kórházba akar kerülni, úgy hogy még nincs is ez orvosilag diagnosztizálva? Semmi esetre sem igaz az, hogy kórházban jobban el tudják mondani. Kivizsgálás ott kezdődik, hogy elmész a háziorvoshoz és majd a többi alakul.
2021. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!