Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány hétig ne egyek ahhoz,...

Hány hétig ne egyek ahhoz, hogy kórházba kerüljek?

Figyelt kérdés

Férreértés ne essék, nem akarok kórházba kerülni. Épp ellenkezőleg. Most koplalok, de nem akarom túlzásba vinni. A válaszokat köszönöm.

14/L



2014. ápr. 29. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne kísérletezz!

Írj, szívesen beszélgetek veled, voltam hasonló helyzetekben.17.L

2014. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne koplalj. Adj értelmes magyarázatot a koplalásra, és bővebben is kifejtem.
2014. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem muszáj koplalnod!

Gondolom vékonyabb akarsz lenni!

van olyan megoldás ahol nem kell koplalnod!

sőt sok megoldás van és van egy olyan megoldás ami finom is és sokkal jobb mintha koplalnál és hatásos!

Csak húst és zöldséget egyél!!!!!!!!!!

Ezt hívjál paelo diétának,ezt használják gyomorbetegek,cukorbetegek,egyéb betegek,egészség mániások. :) Szóval húst,zölséget és gyümölcsöt ehetsz!és rendszerezd az étkezéseid!

És mivel 14 vagy,nagyon fontos hogy kezdj el sportolni,mert ha ebben a korban nem fogsz akkor később sem!

Ez a diéta nagyon változatos,igaz gáz hogy nem lehet kenyeret meg tésztákat enni,na meg a cukrot is kihagyod ,de mindenre van helyettesítő megoldás.

Picit fórumozz,vannak itt olyanok akik itt egyből ugranak a paelo szóra,nem tudom mire vannak úgy felháborodva,mikor még ki sem próbálták és élből hülyeségnek tartják.

A lényeg! Ne koplalj mert azzal többet árthatsz magadnak!!!fejlődésben van a szervezeted kell a sok tápanyag és vitamin!gyömölcsöt akármikor akármennyit! Ha édességre vágysz arra is van receptem,de googlizol egy picit és rengeteg jó oldalt felhoz.Vannak még diétás oldalak az a szoojudit oldala,rengeteg fincsi süti van fent neki meg a fogyásáról történet és árul kilófaló néven mindent,de az az igazi amikor tényleg csak húst eszel,zöldséggel és gyümölcsel.Bármi kérdés van,írj rám,szívesen segítek ha tudok.

2014. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Okos vagy, jót tesz eza szerveidenke amik még fejlödésben vannak. Fogyni nem fogsz töle, mivel amint eszel valamit azt zsirrá alakitja mivel a tested nem tudja hogy ez most a te hülyeséged és nem azért nem eszel mert nincs mit. Miután ujra eszel jó hosszan mident el fog raktározni hogy ha legközelebb is jön ilyen idö legyen miböl energiát nyerni. Kaphatsz gyomorfekélyt is és kialakulhat akut cukorbetegség is. AMi vagy vissza forditható vagy nem. Egyszer én is csináltam iylen hüvelyeséget, tiszta kiütés lett az egész testem a több ehtes egyoldalú táplálkozástól ( joghurtot és répát ettem) Aztá ahogy elkezdtem ujra enni (3 napig olyan gyomorfájásom volt hogy amjd meghaltam) utána szépen elmultak a kiütések is. De gyönyörű votlam kb 2 hétig a kiütésekkel, alig volt ciki a suliban....

Amit tegyél, egyél napi 5-ször keveset megválogatva hogy mit. Csak telejeskiörlésű lisztböl készült terméket, kerüld a cukort, a gyümölcsöt is inkább csak délután edd és ne sokat mert sok benne a gyümölcscukor. Ha sokat kell figynod beszélj egy dietetikussal. A legfontosabb SPORTOLJ!!!!!

2014. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ennyit a paleoról, föleg cukorbetegeknél... Cukorbetegeknek szénhidrát számolós diéta kell, rengeteg romlás van paleo hatásásra náluk. Kb a kipróbálók 5%-nál sikeres azoknál akiknél nem jó a ch számolhgatás, de ez ritka. Sajnos nem egy cukorbeteg kerül be az osztályra paleo miatt. Akinek van anyagcsere zavara és a paleot csinálja annak szigorú orvosi és dietetikai ellenörzés kell.

2014. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1-2 hét már kikészíthet, főleg ilyen fiatalon.


Ez a ZSindex cikk egy kalap tehénlepény, már elnézést :D

2014. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont ma 08:29 Te tényleg hiszel az zs indexnek?

Nos ez a cikk nem megalapozott és valaki olyan írta aki még távolból sem látott paelót.

Mi a családban többen csináljuk mert úgy azért picit könnyebb.Édesapám cukorbeteg,szúrnia kell magát,de ettől a diétától sokkal jobban van és a háziorvos is megmondta ha ezt így folytatja akkor majd idővel el lehet hagyni a tűt.Nekem gyorsít az anyagcserémen,ami fogyást jelent,ha visszaállnék normális életmódra akkor biztosan visszahíznék valamennyit,de nem is nagyon akarok,azt nem mondom hogy soha többé nem eszek ezt meg azt,mert ez badarság,csak max havonta kéthavonta néha megengedek magamnak ezt vagy azt.És aki ezt nem csinálta ezt a diétát az nem is tudja hogy mi az ami változik,az nem tudja hogy igen is lehet finoman változatosan kajálni.Papolni könnyebb róla hogy nincs alapja,meg hogy hülyeség,pedig tényleg nem hülyeség!Már csak abból is gondolkodj bele mert ha tényleg csak húst,gyümölcsöt,zöldséget eszel akkor már élből kimarad mindenből azok az összetevők amiket a gyárak kevernek a lisztbe,tartósítószerek,stb stb...Amit megveszel húst abban nincsen guargumi,nincsenek mérgek,és mint tudjuk a gyártók nagyívben les zarják ha mérgeznek minket mert nekik a bevétel a lényeg.És nem kell orvosi felügyelet a paleo diétához...Ez nem is diéta hanem étrend!Nem kell éhezni és még is működik minden és nagyon is egyszerű.Én is csinálom,egy két paelós állítással Én sem értettem egyet,de ez tudom és érzem és látom is hogy egy működő dolog.

2014. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

És ha folytatnám (eddig 3napja), akkor előfordulhat, hogy elájulok? Mennyi rá az esély?

2014. ápr. 29. 12:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ájulsz el, legfeljebb testhelyzet váltáskor pillanatnyilag leeshet a vérnyomásod, ekkor szédülés vagy pár másodpercnyi ájulás akárkivel előfordulhat, de éhezés miatt legfeljebb kómába eshetsz.
2014. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hülye vagy ha folytatod!

Egyél akkor csak salátát meg gyümölcsöt és kész,és attól ugyanúgy fogysz mintha nem ennél semmit!

Ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon! Na meg azért túl vékony se legyél mert az sem jó!

2014. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!