Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 160 cm magassághoz mi az...

160 cm magassághoz mi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok jelenleg 42 kiló, sajnos 6 kilót fogytam párkapcsolati okok miatt.

Mennyi lenne egy ideális testsúly ehhez a magassághoz?

És mivel tudnék újból hízni, mert sajnos az se megy könnyen. Legfeljebb 50 kilót el akarok érni de ez a 8 kiló olyan nehezen jön vissza újból..


2021. júl. 19. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

50 kg lenne ideális. Magasság-110.

A stressz miatt fogytál. Ha megoldódik a párkapcsolati problémád, remélhetőleg rendeződni fog a súlyod.

Ne stresszelj tovább (ha ez ilyen könnyű lenne), és egyél jókat.

2021. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, szerintem a testsúly -110 kevés. Én 157 cm vagyok és 47 kg-val mindig megkaptam, hogy túl vékony vagyok. Most edzéssel 49 lettem, így már pont jól érzem magam, bár még szeretnék pár kg-t.


Kérdező, súlyzós edzéssel és bőséges(de egészséges) kajálással próbálj hízni. Úgy legalább csinos formás leszel, nem plöttyedt, zsíros.

2021. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a kedves szavakat mindkettő válaszolónak! 😇 Megfogadom!
2021. júl. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!