Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki genetikailag sovany volt...

Aki genetikailag sovany volt es sikerult hizni, hogyan csinalta es mennyi ido utan lett latszatja?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmentem orvoshoz és kaptam rá gyógyszert. Pajzsmirigy túlműködésem volt. 72 kg-os testtömegemet tudtam tartani napi 4000 kcal bevitel mellett. Tehát esélytelen volt hogy hízni tudjak. Pedig rám fért volna, mert kilátszottak a bordáim. Utána szépen elkezdtem hízni. Felszedtem 10 kg-ot és utána visszább vettem az étkezéseim számát.
2021. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt gond a pajzsmirigyemmel.

Terhesség alatt híztam 18 kg-ot és még úgy se voltam kövér. Szülés után maradt rajtam 8 kg, ami egy év alatt lement, de aztán visszajött 7 év alatt olyan 6 kg. Így már emberibb formám van.

2021. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ui: Most vagyok 54 kg 168 cm-hez.
2021. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 44 kilóról kezdtem a 162 cm-emhez. Életkörülmények javulása, munka miatt csak este tudok enni, de akkor sokat, így 52 vagyok most, de ezt fixen tartom szóval nem megy le, ha koplalok a stressztől. Mert sokáig az volt a gond, hogy hiába híztam egy keveset, gyorsan lement.
2021. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit... 169 cm vagyok, a normális súlyom olyan 53-55 kg. Eszek napi 7-8x de pl 2000 kcal alatt fogyok, de annyi meg nem minden nap jön össze.


Most az étkezési zavaros éveket kihagyom, amikor egészséges vagyok, akkor eleve sovány vagyok, főleg, amikor rendszeresen sportolok is mellé. Hiába eszem be a lemozgott kcalt :D

2021. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!