Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik módszer, amellyel...

Létezik módszer, amellyel genetikailag vékony alkat is képes lehet a hízásra?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kipróbáltam a napi 5-6 étkezést, de azon kívül, hogy másból nem álltak a napjaim, mint az ételek kigondolásából és elkészítéséből, nem sok minden történt, így kb. 2 hét után felhagytam vele. Pár éve kórházban is voltam pajzsmirigy-kivizsgáláson, de minden megfelelően működött akkor is, és felteszem, most is (mivel tényleg nem változott semmi ez idő alatt). A testtömegindexem szerint még az egészséges kategóriába esem, de vizuálisan elég hervasztó látványt nyújtok, már csak ezért sem lenne rossz pár plusz kg. Kaphatnék esetleg tippeket, módszereket, amik talán működhetnek? Előre is nagyon szépen köszönöm.

22/n



2018. jún. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Peritolt írass fel a háziorvosoddal, attól nagyon hamar jönnek fel a kilók. Koraszülött sovány gyerekek is azt kapják. Eddig akinek ajánlottam bevált.
2018. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább az edzést ajánlanám, kifejezetten a számodra elkészített étrenddel. Nyilván rá kell szánni a pénzt, viszont sokkal egészségesebb és szebb látvány nyújt egy szépen kidolgozott tónusos test, mint egy gyógyszerekkel felhízlalt.
2018. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, ettél-e eleget. Az nem számít, hogy hányszor eszel, fogyózni tipikusan sok evéssel szoktak, de persze lehet akármennyivel fogyni is, tömegelni is, ha a mennyiség megfelelő.

Az összkalória számít, az egészség miatt pedig az összetétel is. S a bevitt kalória viszonya a kalóriaigényedhez.


DE van, aki tényleg nem hízik könnyen zsírban, hatalmas túlevésnél sem. Akkor marad az edzés, úgyis az a szép, ha izomban jönnek a kilók (kivéve, ha betegesen sovány vagy, akinek még a zsírmennyisége is túl alacsony).

2018. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
terhesség.
2018. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök!

Sajnos kalóriát nem számolgattam, viszont előtte készítettem magamnak egy listát tápláló ételekből, és igyekeztem nagyobb mennyiségeket fogyasztani. A rendszeres testmozgás tényleg jó ötlet, előtte azért mérek valami testzsírszázalékot, nehogy visszafelé süljön el a dolog. ^^

2018. júl. 10. 17:18
 6/6 Xyyz válasza:
Természetesen létezik. Megfelelő edzés és táplálkozás a neve első körben.
2018. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!