Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi folyadékot isztok meg...

Mennyi folyadékot isztok meg egy nap ? Milyen folyadékot víz vagy üdítő esetleg tea? Melyiknek van jó hatása és melyik egészséges ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
En vizet szoktam, 1-2litert..meg teát,általában 1,2 bögrével,mikor hogy..szerintem a víz a legegészségesebb amugy, meg vannak ilyen gyógyteák azoknak is jó hatása van
2021. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 litert munkahelyen simán megiszok (csapvíz, ásványvíz, vagy ballonos víz - amit találok). Edzés alatt gyakran iszom ízesített BCAA port, kb 1 liternyi vízbe keverek be, ez el is szokott fogyni. Otthon, este még egy másfeles palack elfogy. Szóval normális folyadékból nagyjából 5 liter.

Nem jó folyadék: heti 1x tutira lecsusszantok egy dobozos zero colat vagy energiaitalt. Kávézni mindennap szoktam, melóhelyen napi 2 lemegy.

2021. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!