Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megfelelő tàplàlkozàs nélkül...

Megfelelő tàplàlkozàs nélkül el lehet érni a célom?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el edzeni,3 napot egy héten minden testrészre edzek,a pénztàrcàm viszont nem engedi hogy azt egyek amit kellene..csak azt ami van..a napi kalóriaigényemre viszont figyelek....nem kell nekem kockahas meg ilyenek csak nézzek ki valahogy és legyek izmos ez lehetséges lenne?
2021. aug. 26. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A táplálkozás sokkal többet számít,mint a mozgás. Persze az is nagyon fontos. Miket eszel kb egy nap? Segítség lenne ha leírnád. Nem feltétlen drága ám egy egészségesebb étrend. :)
2021. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden nap màs....de legtöbbször krumplit hússal....mindenféle leves salàta..töltött kàposzta....kenyér és különféle szalàmik....konyhàn dolgozok még egy darabig!Ha esetleg tudnàl irni egy étrendet akkor megpróbàlnàm összehozni....valahogy
2021. aug. 26. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggeli? Az egyik legfontosabb étkezés. Tojásból elég változatos reggeliket tudsz összehozni, valamint a zabkása sem drága, szintén variálható. A fehérkenyeret érdemes elhagyni/lecserélni. Ha a lisztet és cukrot csökkented/kiiktatod teljesen, már jól haladsz.

Mennyi folyadékot iszol? Vízre gondolok persze:)

2021. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-3 liter/nap!Alapból nem vagyok kövér csak....nem túl izmos..177 cm magas 67 kiló 18 éves!
2021. aug. 26. 14:39
 5/5 anonim válasza:

A mozgás rendszeresítése már egy jó pont, ezzel már jó úton leszel.

Apránként vezess be több új szokást vagy az edzéseid idejét növeld, ha úgy érzed többet bírsz.


Esetleg a krumpli helyett rizst egyél és sok zöldséget.

2021. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!