Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így meghízhatok? 18/L

Így meghízhatok? 18/L

Figyelt kérdés
Elég sovány vagyok..42 kg/153 cm. Voltam már kövér egyszer de gyógyszerek miatt..az előtt is sovány voltam.. mostanában pár napja mindig éhes vagyok,rengeteget eszem és nem igazán mozgok..van olyan hogy meg eszek naponta 2000 kalóriát. Még nem híztam de félek hogy később az lesz a vége ha így folytatom..mit egyek hogy ne legyek éhes..Elég sok szénhidrátot viszek be és édességet meg ropikat eszek inkább. Mit tegyek? Eddig elvoltam 1200 kcal-al is..de pár napja borzasztóan falási rohamaim vannak.

2021. szept. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg így lehet meghízni.
2021. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2000 kaloriat siman ehetsz egy nap, ha mozogsz is rendesen mellette, bar neked kell kiszamolni, hogy mennyi az alapanyagcsered, mennyit es mit mozogsz, es ahhoz merten kell beallitani a kaloriat. Fontos, hogy most sulytartas a cel, mert hizni nem akarsz, tehat ezt is figyelembe kell venni. Jo lenne, ha normalisan ennel viszont, nem nasikat, vagy max csak napi 1x valamit, ne ezen elj.

1200 kaloria viszont nem idealis, meg jo, hogy ehes vagy, megunta a szervezeted a koplalast.

2021. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Igyál több vizet. Ha megiszol három liter vizet naponta, akkor talán nem kívánod majd a ropikat.
2021. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell nézni, hogy mennyi kalória, mert ha megeszel 10 tábla csokit, akkor a vércukrod jól felmegy majd hirtelen leesik, amit úgy veszel észre, hogy nagyon éhes vagy. Egyél több fehérjét és kevesebb szénhidrátot.
2021. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!