Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A CaliVita/California Fitness...

A CaliVita/California Fitness vitaminjairól milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
A leírás alapján fantasztikus. Természetes összetevők, a vény kötelesnél jobban felszívódó aminósav kelát kötések. Bevizsgált hatóanyagok. A legjobbnak tűnik vagy mégsem?

2021. szept. 28. 18:30
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
Nem tudom
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Mi használjuk a Paraprotexet, Super Megát, anyósom az AC zimest vagy mit, én a terhesvitaminjukat szedten, szerintem oké, de csodát ettől se lehet várni.
2021. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Meg ne vedd, ez egy vicc.

60 mg C vitamin? Az pont elég a skorbut megelőzésére. 25mg magnézium?? Ha nem sportolsz is kéne 250-300, én sportolóként 400-450-et szedek. Nem írják azt sem, hogy milyen típusú mg, de ennyi pénzért gondolom mg-oxid ami fel sem szívodik kb.

Napi bevitel: 1-3 tabletta. Még a 3 is iszonyat kevés. Ez egy hónapra 10.000 Ft lenne kb., és nem is segítene, szóval ablakon ki a pénz.


Én a GAL multivitamint szedem, 50 napra elég és 10 ezer Ft, mindenből a legjobb minőség van benne, és extra adagok (ismerőseim is akik használják sosem panaszkodtak). Annyi, hogy abban nincs magnézium, de azt 3000 Ft pótolni egy GAL magnézium-L-laktát (ez a legjobban felszívódó mg). Ez a kettő így kb. 12 ezer egy hónapra, és ér is valamit. De persze ne felejtsük el a táplálkozás-mozgás-pihenés hármas kulcsfontosságát!

2021. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
0%
Nem ismerem.
2022. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!