Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhiszitek, hogy mennyi...

Elhiszitek, hogy mennyi jótékony hatása van az almának a szervezetünkre?

Figyelt kérdés

Ételmérgezés, bélhurut, vérhas, kolibaktérium okozta bélfertőzés, és

> > akár hiszed akár nem még akkor is segíteni tud, ha veseköved van.

> >

> > Székrekedés nélkül képes gyógyítani a hasmenést, szabályozza a

> > bélműködésedet, tisztítja ahúgyutakat, és a tüdőket.

üdv Zsóka


2010. szept. 1. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen de az almaecetröl is hallottál már?
2010. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na,akkor végre van egy gyümölcs amitől nem lesz hasmenésem,és nyugodtan ehetek:-).Bélfertőzésem van,illetve tönkrement a bélflórám(az epertől,baracktól,sárgadinnyétől,és sőt még a banántól is hasmenésem volt!).Egyébként milyen almáról beszélsz?Mert van pár fajta,vagy mindegy?
2010. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek ,kedves válaszaitokat,mivel sok fajta alma van ,a lényeg az ,hogy a savanyú és az édes almáról beszélek.> Édes almát fogyasszanak mindazok, akik székrekedésben szenvednek,

> > vagy vérszegények, és inkább savanykásabbat mindazok, akik esetleg

> > túltápláltak, vagy reumás fájdalmakkal küzdenek.mindennek akkor értékeljük a hatását ha magunk is kipróbáljuk ,így tudunk másokon segíteni!üdv, Zsóka

2010. szept. 2. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is volt bélfertözésem, majdnem belehaltam mert a 40 kilómból tizet lefogytam 20 évesen. Sok kefirt, tejfölt és joghurtot ettem. Izesiteni mézzel tudtam.Friss kenyérre kentem s úgy ettem. Csak ezeket. Tejet vagy almaecetes-vizet ittam ha megszomjaztam. Ezt szigoruan berartottam s két hét múlva almát kezdtem mindezekhez enni. Egy hónap múlva teljesen rendbejöttem.

2010. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első kedves válaszolómnak írom !igen nagyon jó az almaecet sok mindenre,# Almaecet - a szervezet "tisztítómestere"

# baktériumölő hatásával tisztítja a szervezetet

# a gyomor- és bélrendszerben hat - egyenesen serkenti az emésztést

# méregteleníti a vesét, a húgyhólyagot és húgyvezetéket - fertőtlenítő

# a baktériumok ellensége, megsemmisíti a betegségek okozóit (biztos védelmet nyújt a szájüreg nyálkahártyájának)

# kiegyensúlyozza a zsírok anyagcseréjét a szervezetben

# fontos a cukorbetegek étrendjében, mert a vér cukorszintjét állandó szinten tartja

# erős vizelethajtó hatása van

# pótolja az ásványi anyagok elvesztését - igen gazdag káliumban,amire a szervezetnek nagy szüksége van ,üdv Zsóka

2010. szept. 2. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 15:22!Csak nálam tejcukor allergiát is diagnosztikáltak közben,ami azt jelenti,semmilyen tejterméket nem ehetek és nem ihatok.
2010. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az mindjárt más! De vannak laktosfree termékek, amikben ugyanúgy megvannak a kellö baktériumflórák..

Próbálj almaecetes vizet inni. (de ne legyen csípös csak kellemesen savanykás)

2010. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!