Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet hatékonyan hízni...

Hogyan lehet hatékonyan hízni viszonylag gyorsan és elég sokat? Vannak ilyen ételek, italok amik segítenek? Mik azok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 47 kiló, sajnos egy éve fogytam 5 kilót és sehogy sem tudom vissza hízni. Az 55 kiló a kitűzött cél, de képtelen vagyok elérni. Hogyan lehetne?

2021. okt. 16. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Vannak olyan emberek akik képtelenek hízni. De ha megszeretnéd próbálni akkor egyél sok csipszet édességet rengeteg kenyeret és mozogj sokat mert nem jó a szervezetnek ha csak hízik, de nem mozog.
2021. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Egy ismerősöm úgy hízott, hogy minden kajájára tett 2 evőkanál 35 százalékos tejfölt, reszelt sajtot vagy egy kanál kacsazsírt. Így nem kellett többet ennie, de jó alaposan feldúsította így a kajáját.
2021. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!