Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám most fejleszteni...

Hogyan tudnám most fejleszteni hatékonyan, de viszonylag egyszerűen az állóképességemet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, amíg tudtam jártam kondizni, egész jól ment, volt eredménye is, azonban azóta nem igen edzettem semmit. Próbáltam itthon, de egyszerűen nem tudok, nem visz rá a lélek, zavarnak közbe, nincsen megfelelő eszköz stb. Emiatt nagyon nem vagyok most formában, párszor voltam mostanába focizni haverokkal, hiszen már jobb idő van, és habár sose volt túl jó staminám, azóta valami nevetségesen hamar elfáradok. Még októberben elkaptam a koronát is, és habár 1-2 köhögésen és orrfúlyáson kívűl nem volt semmi bajom, lehet arról olvasni hogy hónapokra legyengíti az állóképességet, biztos ez is közrejátszik a dologban. Szeretnék már valamit csinálni, eljárni futni heti 1-2x vagy valami, mert már jó lenne mozogni valamit, és hamár eljárnék akkor valami olyan gyakorlatot kéne mondani, ami könnyen kivitelezhető, és viszonylag egyszerű. Valaki tudna mondani valamit?

2021. márc. 2. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A futás jó. Ha erősítő gyakorlatokat szeretnél közben, akkor a fekvőtámaszt tudom ajánlani, az egy lábon való guggolást hátsó lábtámasszal. Eszköz nélkül ezekben nagyjából ki is merülnek a lehetőségeid.
2021. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!