Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék drasztikusan hízni?

Hogyan tudnék drasztikusan hízni?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok de csak 65 kiló :D 185 centi kb.

én egy 10 kilót szeretnék felszedni magamra.lehetőleg egy 2 hét alatt,tudnátok ajánlani valamit???


2010. szept. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, semmit úgy hogy ne legyél legalább 100kiló

Vagy Norbi UP/UP -al. :D

2010. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 évessen hova a frászkarikába akarsz hizni?Fejlődésben van a szervezeted,és gondolom hirtelen megnyúltál,azért vagy ilyen piszkafa!

Egyébként meg tudatos táplálkozással és sporttal feltudnál magadra szedni pár kilót izom formájában!

2010. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyakor ***** válasza:
Mert majd szerinted +10kg zsírral a testeden tetszetős leszel?
2010. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vagyok vékony :DDD és járok konditerembe is de hízni akarok...
2010. szept. 2. 23:26
 5/6 A kérdező kommentje:
am mindig magas voltam nem egy félév alatt nőttem 10 centit :)
2010. szept. 2. 23:27
 6/6 Gyakor ***** válasza:
Hát ha jársz konditerembe akkor mi a probléma? Majd feljön az a 10kg... mondjuk talán nem két hét alatt kéne elvárni ennyi súlygyarapodást, mert az normális tömegelésnél lehetetlen. Csinálj étrendet, edzéstervet... stb. Pár hónap alatt meglesz a 10 kg, ha jól csinálod akkor szép része izom.
2010. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!