Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell ennyi embertelen...

Miért kell ennyi embertelen mennyiségű kaját megennem hogy hízzak egy kicsit? F

Figyelt kérdés
Még nyár elején elhatároztam hogy minimum 10 kilót fel fogok szedni, főleg a lábaimra amelyek borzasztó vékonyak. Emiatt heti 3 alkalommal végzek súlyzós edzést a lábaimra. Edzés után jelentkezik izomláz szóval a terhelés megfelelő. Viszont nagyon lassan fejlődök. Pedig annyit eszek hogy a kajára elmegy 60-80 ezer havonta. Tömöm magamba a rántott húst, hamburgert, gyros tálat, minden edzés után fehérjeport iszok. Naponta minimum fél kiló kaját megeszek. Amikor kezdtem 78kg voltam jelenleg 82kg vagyok (190cm). Már beleöltem ebbe a "projektbe" vagy fél milliót de szinte semmi eredmény, lábaim is vékonyak.
2021. okt. 28. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyors az anyagcseréd, te ilyen vagy. Folytasd szépen tovább kitartóan, mert a számokból is látszik, hogy jó úton haladsz. Türelem kell egy kis kitartás, még egy kis türelem és még egy kis kitartás! :-)
2021. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Lábra nagyon nehéz izmot felszedni, pláne pluszban megtartani, a szükségesen felül. Azok az izmok nagyon sokat dolgoznak egész nap, ezért nagyon "ellenállnak" az izomtömeg növelésnek, mert meg sem kottyan nekik az a kis pluszterhelés.
2021. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!