Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok segiteni a fogyasban?

Tudnátok segiteni a fogyasban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17eves vagyok, es Május ota sikerult fogyni kozel 30kilot, kisebb odafigyeléssel. Jelenleg 114kg vagyok, 189cm-el, es December 15.re szeretnem elerni a 99kg-ot. Estenkent tudok akar 1-2oras sétákat is beiktatni a kutyaval, emellett pedig odafigyelnek az étkezésre, de arra, hogy egesznap csirkemellet egyek rizzsel, nincs lehetőség, mive nem egyedul lakok. De persze az étkezésre is odafigyelnek "komolyabb" szinten. Szerintetek ez eleg lehet ahhoz, hogy sikerüljön elérnem Decemberig a celomat?

Röviden: 5-6het alatt -15kg, 1500-2000kaloria bevitel naponta ugy, hogy a szervezetem 2700-at eget (+-200) alapjáraton, es esti 1-2 ora séta. Elore is koszonom.


2021. nov. 6. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy 14 óra után semmit nem eszem. A szervezetem teljesen átállt erre és sosem vagyok éhes. Nekem 25 kiló ment le. Minőségi ételt eszem.
2021. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ez mennyi ido alatt jott ossze? Ugyanugy 5-6 hét?
2021. nov. 7. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónap majdnem. Azóta is így csinálom semmi gond.
2021. nov. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne egész nap csirkemell rizst enni?
2021. nov. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak "szófordulat" volt, leegyszerűsítve, a lenyeg benne van
2021. nov. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!