Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ettél ma? Írd le kérlek a...

Mit ettél ma? Írd le kérlek a korod, nemed, súlyod, magasságod, aktivitásod.

Figyelt kérdés

- Mennyire volt étkezés szempontjából átlagos a mai;

- Meg tudod tippelni (vagy pontosan megmondani, ha számolod) a ma bevitt kalóriáidat;

- Van valami célod a táplálkozásoddal;

- Mennyire vagy elégedett a jelenlegi súlyoddal/kinézeteddel?



2021. nov. 6. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

- Tegnapi napon 6-kor ettem először, nem mondanám átlagosnak, haldokló másnapos voltam. De többi napon se eszek sokkal többet.

- Kalória szerintem 1200 körül volt, de nem tudom

- Célom az hogy ne legyek éhes. Szerintem kissé egyoldalúan eszek mert nem annyira zsánerem az evés.

- Közepesen vagyok elégedett. 23 éves néni, 168 centihez 73 kiló

- Úszni szoktam néha másfél órát, kb. kéthetente, mást nem.


Tegnap az első étkezés, az uzsonna két szelet korpás kenyér volt tejföllel (toast szelet méretű), és egy kókuszos tejberizs.

Elővacsora 2 db sajttal töltött pulykamell.

Köztes evés pár szál ropi.

Majd végső vacsora éjfél körül 3 szelet korpás kenyér tejföllel.


Ma ezidáig (13:23) szintén két szelet korpás kenyér tejföllel.

2021. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Reggeli: szokasosan zabkása, afonyaval es egy fel fahejjal szort alma is volt benne. De sokszor inkabb banant rakok bele mint almát. Neha megy bele egy kis mogyorovaj is


Ebéd: ma rakott krumpli volt 2 szelet toast kenyerrel. A kolbaszt nem ettem meg belole mert kikeszulok tole


Uzsonna: vinilias rizs pudding. Lidlbol az a Milbona High Proteines cucc volt


Vacsorat még nem tudom hogy mi lesz de általaban nem eszek sokat mert nagyon megfájdul a hasam. Lehet rantotta lesz.


16 eves lany, 167 cm es 50 kg. Triatlonozok heti 4-5 masfel/2 oras edzesekkel

ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!