Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hagyjam abba a koplalást?

Hogyan hagyjam abba a koplalást?

Figyelt kérdés
8 hónapja koplalok,mostmàr elértem a célom,800 kcalon élek,szeretném feljebb vinni viszont nem szeretném ha jojo effektus lenne a vége.Nyilván nem szeretnék egyszerre emelni,hetente 100 kcalra gondoltam,hogy annyival fogok többet enni,de félek,hogy visszahízom és tönkremegy az eddigi munkàm. Mit lehet tenni,hogy úgy tudjam megemelni a kalóriákat,hogy ne jöjjenek vissza a leadott kilók (vagy a kétszerese) valamint ne gyötörjön emiatt majd bűntudat? Nem azért emelek mert nem bírom már,vagy éhezek,mert jól lakok ennyivel,csak az egészségem féltem.
2021. nov. 12. 17:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És azért fogalmaztam “koplalásnak”,mert sokan az 1000 alatti kalóriat,annak nevezik.
2021. nov. 12. 17:09
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Wáó - családi kapcsolatok
2021. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha pici lány vagy és sovány, akkor 800-900 kalória is elég, feltéve ha nem vagy éhes és jól is laksz. Szerintem tarthatod.
2021. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Miket és hogy eszel 800 kalóriát, leírás mi fér ebbe mikor hányszor eszel?
2021. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tornától is?
2021. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Rendelj egy pizzát. ☝️👍
2021. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a kétszeresét kellene enned. Mi 800 kcal, egy közepes testű kutya napi energiaigénye? Nem fenntarható ilyen alacsony kalórián élni, érdemes inkább aktívabb életet élni, sportolni, rendesen enni, pihenni eleget stb.
2021. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most nézem,hogy rossz kategóriába tettem😂

változó,hogy mit eszek,bármit amit megkívanok,semmi nincs megvonva,mértékkel. Napi 3x kb

2021. nov. 12. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

Sportolj és akkor ehetsz bűntudat nélkül

Ez ilyen egyszerű

2021. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha már családi kapcsolatok...

Engem bizony érdekelne, miféle szülő az, akinek a gyereke konkrétan épp éhen hal, és ő tojik rá, ill. észre sem veszi.

Persze, elsőre vonzónak tűnik a csok, régen is volt ilyen, akkor szocpolnak hívták. De ha már bevállalták érte a 3 gyereket, legalább annyira illene törődni vele, hogy néha ránézel, él-e még...A kérdező szüleinek ez sem sikerült.

Az elmeháborodott kommenteken már nem csodálkozom (kivétel minimális), rossz ötlet volt bezárni a Lipótot, most mind itt lóg a gyakorin.

2021. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!