Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha 4 napja nincs...

Mit tegyek ha 4 napja nincs székletem?

Figyelt kérdés
Általában majdnem minden nap van, de most mégse. Nem ettem kevesebbet mint máskor szerintem, viszont nem is érzem azt hogy tele lenne a hasam vagy fel lennék puffadva, semmi ilyesmi. Mitől lehet?

2021. nov. 18. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem ettél annyit. Nem kell semmit tenni, ha nincs panasz...
2021. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy pár szem aszalt szilvát.
2021. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont puki azért akad, bár máskor is
2021. nov. 18. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért 4 nap elég necces. Paradicsomlé, szilvalé, célkalé első körben, utána esetleg Laevolac szirup segíthet beindítani a dolgokat :)
2021. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked kell rájönni mitől lehet, mit csinálsz másképp eltérően mint korábban. Semmitől nem lesz székrekedésed. Egészséges normál embernél naponta van szélesztetés. Néhány ötlet ami segít.: Igyál több folyadékot, (gyümölcslé, víz stb.) meny el futni például, vagy valami aerob mozgású tevékenységet végezni legalább egy órán keresztül. Bizonyos Jóga pozíciók is segítenek pl. ekeállás és vagy menny el egy jó masszőrhöz aki tud hasmasszázst adni.
2021. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*(Gyógymasszőr aki biztosan tanult hasmasszást is.)
2021. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező:

[link]

#5: [link]

2021. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!