Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha visszahízom, elmúlnak a...

CsakAKommenteketJöttemOlvasni kérdése:

Ha visszahízom, elmúlnak a durva falási rohamaim? Étkezési zavarból gyógyulok

Figyelt kérdés

Kb 1éve gyógyulgatok.

Eredetileg 56kg voltam, 5 év alatt lement 40re...ez 1évvel ezelőtti szám.


Most épp 46,6 kg vagyok, tehát felszedtem pár kg-t.

(Ősszel is 47 volt, de covid miatt fogytam 2kg-t, de már visszamentem 46,6ra 3 hét alatt)


Egyre többet eszem, és binge-elek sokszor...

most pl 350g kenyér paradicsommal és gumicukor,

tegnap este 2tábla csoki lefekvés előtt...stb

3-4000 kcal egy átlagos napom, néha több...

177cm vagyok

Agyam eldobom...szeretnék kb 2500-3000kcalt enni, de egyszerűen nem megy. Emberek előtt sem eszem már...mindig elbújok enni, ez rettenetes...



2021. dec. 15. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2021. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem most tartasz egy jó kis bulemia fele.
2021. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Pszichológusod nincs? Vagy valami terapeuta? Vele mindenképp beszélj erről. Az extrém éhség normális, viszont az már nem annyira, hogy emiatt elbújsz enni, ez tipikus evészavaros viselkedés. Enni nem szégyen, ezt kell megértened a gyógyuláshoz. A szervezetednek most erre van szüksége, még mindig rettentő alacsony a súlyod ilyen magassághoz. 15-20 kg kéne még rád, ami most elég ijesztőnek hathat.
2021. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3as

Járok pszichológushoz az anorexia miatt, amit már kb letettem...annyira nem ér sokat a nő.

Ma mondjuk nem volt olyan gáz, kollégáimmal dumáltam szünetben a desszertemet nyammogva, meló után is előttük ettem meg pár gyümölcsöt meg forrócsokit

2021. dec. 16. 17:18
 5/12 A kérdező kommentje:

És igen, kicsit tényleg ijesztő is, hogy még ennyi hátra van, ráadásul amolyan skinny fat leszek, de ez van xd ráérek majd utána a popsitornára, csak legyen már jó a bmi-m

...xd

2021. dec. 16. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért leszel a skinny fat? Eddzél és építs izmot. Gondolom nem tilos. Ráadásul akkor normálisan is kell enned. Segítene.
2021. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Leszív a munkahelyem,nincs időm/energiám, csak, ha délutános vagyok xd
2021. dec. 16. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Keress rá az extreme hungerre, NEM binge-dzselsz, és aki szerint bulimiás leszel, az nem tudom, minek ír ide, mert fingja nincs semmiről.


Én gyógyulás alatt 8-9000 kcalt is ettem olyankor, nagy cucc, és nem híztam el mint állat, egy fenéket, beálltam a normális 54-56-ra (ami a normális súlyom), és már tök normálisan eszem 1800-2000 körül.


6os, amíg normális BMI alján nincs az ember, mindenféle! mozgás tilos, mert csak plusz stressz a szervezetnek. :(

2021. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást^^
2021. dec. 18. 14:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Te még bőven hízhatsz. Csak vigyázz ne csúsz át bulimiába, vagy falás zavarba. Vékony az út az evészavarok közt. Egyél amit megkívánsz, addig amíg éhes vagy, de ne rosszul létig. A normális emberek is így csinálják. Például megfigyeltem hogy a családtagjaim simán esznek 2-3 Szilvás gombócot, pár szelet sütit, de ennyi. Megálnak mert jól laktak. Én vagyok a rossz ellenpélda, mert én vagy nem eszek belőle általában, vagy eszek, de akkor meg rendesen 4-5 szeletet vagy többet is:(
2022. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!