Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inzulinrezisztensként miért...

Inzulinrezisztensként miért kell elhagyni a fehér lisztet?

Figyelt kérdés
Nem találok megfelelő választ a kérdésemre, mindig mindenhol csak annyit olvasok, hogy a fehér lisztet el kell hagyni. De miért? Hiszen vannak olyan ételek amelyek fehér lisztből készültek és mégsem tartalmaznak sok szénhidrátot.

2021. dec. 16. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas szénhidráttartalma miatt ajánlatos kerülni a fehér lisztet. Ez főként a kenyérre, pékárura, tésztákra, süteményekre vonatkozik, nem arra amikor egy rántáshoz vagy habaráshoz használsz minimális mennyiséget.
2021. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehérliszt kevés rostot tartalmaz, emiatt gyors felszívódású szénhidrát. Ez azt jelenti, hogy hamar és nagyobb mértékben emeli a vércukorszintedet, mint egy magas rosttartalmú liszt. Emiatt érdemes kerülni. A diéta során nem a kevés szénhidrát bevitelre kell törekedni, hanem arra, hogy a számodra megfelelő mennyiségű szénhidrátot jó minőségű szénhidrátból vidd be.
2021. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2-esnek!
2021. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor néhanapján ha eszek egy kisebb rántott húst, esetleg rántottsajtot akkor az még nem baj? Vagy a rántást ha vészhelyzetkor fehér lisztből csinálom?
2021. dec. 17. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a rántott húst magadnak csinálod, akkor lehet kapni a nagyobb élelmiszer üzletekben teljes kiőrlésű zsemlemorzsát. De lehet kókuszba is panírozni a husit vagy mandulába, nagyon sok mindennel ki lehet váltani a zsemlemorzsát. Ha máshol eszel rántott dolgot, akkor te érzed, hogy mennyire fér bele. Nekem egyáltalán nem fér bele, mert nem akarom a diétámat rontani. A rántást is lehet teljes kiőrlésű lisztből csinálni vagy zablisztből, barna rizslisztből. Ha magadra főzöl majdnem bármit meg lehet csinálni úgy, hogy megfelejen a diétánknak. A neten nagyon sok receptet találsz, pl. kifoztuk.hu-n van kifejezetten 160g CH recept gyűjtemény.
2021. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A rántott húshoz kell liszt és zsemlemorzsa. A liszt kb. bármilyen lehet, én speciel zabpehelylisztet használok. Zsemlemorzsát rettentő egyszerű házilag készíteni úgy, hogy tk. legyen: fogsz egy kopogósra kiszáradt tk. zsemlét, és lereszeled. Szerintem sokkal finomabb, mint a boltban készen vett zsemlemorzsa (én már sok éve nem vettem boltit).

Amúgy ha nagy ritkán eszel egy hagyományos rántott húst, az szerintem belefér, én legalábbis nem utasítom vissza vendégségben. De a hétköznapokban nagyon odafigyelek a diétámra.

2021. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itthon én is helyettesítem a fehér lisztet, de az ilyen esetekre gondoltam, hogy ha elmegyek étterembe, vendégségbe akkor annyi belefér-e.

Válaszaitokat nagyon szépen köszönöm!

2021. dec. 17. 23:10
 8/9 haggaimester ***** válasza:
100%
A rossz Glykemias index miatt van leginkabb igy.A legtöbb szervezet nem tud mit kezdeni a gyors szenhidrat bombaval ezert folyamatossan terheli a hasnyalmirigyet. Tölts le Glykemias index tablazatot, es aszerint étkezz.
2022. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 haggaimester ***** válasza:
Igen tehát a 2-es válaszoló telibe talált!
2022. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!