Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az étvágyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem voltam egy nagy étkű, de szeretnék ezen változtatni. Sokszor az van, hogy leülök enni és nagyon hamar úgy érzem, hogy tele vagyok és nem tudok többet enni mert rosszul leszek. Viszont ez sokszor kis adagok után is megtörténik, 20 éves fiú vagyok és sokkal többet kellene ennem, ebből adódóan vékony is vagyok.


Milyen praktikák vannak erre? Most Béres Cseppet szedek 2 hete, de nem nagyon érzem a hatását sajnos :/ esetleg valami egyéb tanács? Arra a problémámra is szívesen fogadok tanacsot, hogy hogyan tudnék többet enni egyszerre. Reggel pl. egyáltalán nem vagyok éhes.


Köszönöm!


2021. dec. 26. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szívj füvet, garantált megoldás mindkét problémára
2021. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Próbáld feszegetni a határaidat, mindig próbálj többet enni egy picit és szép lassan kicsit ki fog bővülni a gyomrod és akkor többet tudsz majd enni, de nyilván ehhez rendszeresség kell és akkor is meg kell próbálni enni, amikor nem vagy éhes. De szerintem jobban jársz, ha megkérdezel egy dietetikust.
2021. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néhány évvel ezelőttig én is így voltam, két dolgot tudok javasolni, amik nekem beváltak: az egyik, hogy sportolás vagy bármilyen fizikailag fárasztó tevékenység után egyél (nem közvetlenül utána, de néhány órára rá jóval éhesebb leszel). A másik, hogy amennyire tudsz egyél nagy mennyiséget könnyű ételekből pl. zöldségek, gyümölcsök, natúr joghurt stb. (nyilván nem csak ezeket, de ilyesmiket is a normál étrended mellé) ezek segítenek hozzászokni a nagyobb adagokhoz anélkül, hogy túlzottan eltelítenének.
2021. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből (Nagy Svéd csepp Naturland ) szoktam egy kortyot inni evés előtt, ha nincs étvágyam akkor segít. Több ilyen hasonló keserű gyógynövényes csepp szerintem tökéletes ilyen célra. Próbáld ki, segít beindítja az emészti folyamokat. Sokat kell szexelni az is jó étvágyat csinál. :D
2021. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi kipróbálom. Sajnos most nincs kivel :D
2021. dec. 28. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendszeres sport.

És sokszor egyél.

A reggelit ne erőltesd, ha nemegy.

Egyél 10 körül aztán 2 óranként ismételd. Nem kell sokat. Csak szokja a gyomrod, hogy van benne valami.

2021. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%

szia!

Nekem pont az ellentetje van, ha elkezdek enni, alig birom abbahagyni.


Szerintem ha nezel mondjuk filmet, vagy valamit, eszegess kozben egy kis csokit, aprora vagott gyumolcsoket vavy barmit amit szeretsz.

Es probalj meg tobbszor enni, hogy szokja a gyomrod. Sok sikert!

2022. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!