Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnám növelni az...

Mivel tudnám növelni az étvágyamat?

Figyelt kérdés

Magasságomhoz képest nagyon sovány vagyok, viszont nem tudok enni. Kezdem egyre rosszabbul érezni magamat, ráadásul most beteg is vagyok, úgyhogy már semmi energiám nincs. Mivel tudnám növelni az étvágyamat, mert ha nem fogok hízni, akkor félek hogy bajok lesznek.

16/f


2018. dec. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Leirnád ,hogy,képet kaphassunk az alkatodról
2018. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Friss levegő ,sok zöldség,gyümölcs ,egyébként és vagyok nagy evő ,lehet ilyen alkat vagy
2018. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, evés zavarokkal, neki talán egy picit segített ez a módszer, de én sose voltam ilyen helyzetben, szóval nem mondhatom biztosra, csak egy ötlet. (: próbálj meg minden órában csak egy falatot enni, legalább. Aztán óránként két falatot.(:
2018. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál sört az növeli az étvágyat,meg önmagában is magas a kalória tartalma.
2018. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ártalmatlan gyógyszer segíthet. Peritol a neve. Koraszülötteknek is adják, tehát tényleg nem káros. Olyan étvágyad lesz tőle, hogy hamar meghizlal. Én is fiatalon nagyon sovány voltam, és gyenge. Privát orvos ezt írta fel, és teljesen rendbe hozott.
2018. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni, nincs fix módszer, próbálkozz. Egyél többször vagy töményebbet vagy olyat, amit szeretsz és bemegy akkor is, ha nem vagy éhes és annyira nem is kívánod épp. Nem gondolkodni kell, hogy van-e étvágyad, hanem kinyitni a szád és enni. Ha szinte kihányod vagy rosszul esik, na akkor van gond, talán kéne egy kivizsgálás..? Azt sem tudhatom, fizikai vagy lelki okból nem tudsz enni...
2018. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem se ártana 178 cm hez csak 70 kg vagyok :/
2018. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ;)

Többet fogok mozogni, illetve egészségesebben fogok étkezni és majd meglátjuk, hogy kell-e még valami!

2019. jan. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!