Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok vagy mi...

Anorexiás vagyok vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyokurazni és jól is ment (elvesztettem a testsulyom 25%-at), de nem vagyok a legvékonyabb (es mintha dagibbnak látnám magam, mint altalaban). Nem eszek tul sokat, altalaban egy szendvicset reggelire, ebédre valami fott kajat, vacsira csak egy almat. Azonban neha extra éhség tor ram amit nem tudok kontrolalni. Ilyenkor tomom magam es mar nem is arra koncentrálok, hogy ehes vagyok, hanem hogy minnel tobbet egyek. Ezek utan buntudatom van es Utalom magam. Sokszor masnap konpenzalom azzal hogy keveset eszek. Ra vagyok fuggve a merlegre, naponta akar tobbszor is megmerem magam. Segitsetek! Hogy tudok ezen valtoztatni es mi ez?

2022. jan. 28. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

60 kilósan senki sem fog dagadtnak nevezni. Buta vagy? Vagy hisztis? Ha egyik sem, akkor embereld meg magad és ne lépj a mérlegre. Vedd ki az elemet legalább és dobd ki!


Menstruációd azért nincs, mert hiába nem lettél még nádszál vékony, túl sokat mozogsz és/vagy túl keveset eszel. A szervezeted koplal/kimerült.

Nem okosan fogyókúrázol!

2022. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szervezeted éhezik. Az alma nem vacsora, még nasinak is gyenge önmagában. Ezért törnek rád a falásrohamon, és ezért nem menstruálsz. Nem vagy kövér, de ettől függetlenül nem vagy egészséges, az étkezésed miatt. Ennyiből nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy evészavaros vagy, de minimum jó úton vagy felé.
2022. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!