Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Átlagosan vékony lányok/nők,...

Átlagosan vékony lányok/nők, ti miket esztek a legtöbbször?

Figyelt kérdés
Amit gyakran, nem a ritkább fogásaitokra gondolok.😅 Akár a folyadékfogyasztásotok mennyisét is leírhatjátok, illetve hogy kajálás előtt, vagy utána ittok többet.

2022. jan. 31. 23:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Teljesen változó, amit éppen jól esik. A folyadékra sem figyelek különösebben. :D Mindenesetre Dr. Fuhrman és dr. Greger könyveit szeretettel ajánlom ha éhezés és hiánybetegségek nélkül szeretnél fogyni változatos, egészséges kajákkal.
2022. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent eszek. Amit éppen megkívánok. Általában főzök/főzünk valamit itthon, de gyakran rendelünk. Gyorskaját mostanában nem szoktam enni, nem esik útba, és nincs kiszállítás. Nem figyelek a bevitt kalóriák mennyiségére. Egyszer kiszámoltam az átlagos napi adagjaim alapján, kb. 2800 kcal jött ki. Inni vizet szoktam, néha szörpöt, néha teát. Mennyiségre kb. 2 liter per nap. Evés után szoktam inkább megszomjazni.

158 cm, 50 kg, 26/N.

2022. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
158 cm-hez az 50 kg mióta vékony?? Én 173 cm 54 kg-os annak olyan kövér vagyok mint a franc...
2022. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Jöhet a lepontozás
2022. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
#3: Igazad van, elírtam. 168 cm. Nem tudom, hogy nem vettem észre. Amúgy meg genetika. Anyósom hozzám nagyon hasonló, csak ugye idősebb. Ő 43 kg, pedig kb. ugyan olyan az alakunk. Szerintem neki könnyebbek a csontjai vagy valami.
2022. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak otthon főzött ennivalót eszek. Semmi előre elkészítettet. Tehát se egy szósz, se egy péksüti, se kenyér. Kivétel a kakaópor, csoki (98-99%-os), a tészták, sajtok, joghurtok, konzerv zöldségek, felvágottak.


De pl. ropit csak a vendégeknek veszek, gyorsfagyasztott kaját nem veszek, étterembe nem járok és a rio mare tonhalsalátáját már nem veszem meg. Ketchupot, mustárt és majonézt sem eszem.


Egyszerűen rizsből nehezen tudsz annyit megenni, hogy túledd magad. Ha nem ehetsz az előre kicentizett ételízesítésből, akkor pontosan érzed, hogy mennyi esik jól és pár év alatt teljesen lefogysz.

2022. febr. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit éppen megkívánok.


13 éven keresztül küzdöttem étkezési zavarral (amibe majdnem 2x belehaltam). Amióta meggyógyultam, nem érdekelnek a hülye "szabályok", a fogyókúra bullshtek.


Az egyetlen diéta, amit folytatok az a glutén, mert kell.

2022. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. febr. 5. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn szerintem nagyrèszben azèrt vagyok vèkony mert minden kajára szinte allergiás vagyok. Szóval glutèn, glukoz meg minden mentes èteleket eszek csak. Viszont amúgy nagyon keveset mert kb igyis fáj mindig a hasam😅 meg sajnos inni is keveset iszom
2022. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!