Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mégis miért nem tudok hízni?

Mégis miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már hónapok óta küzdök azzal a problémával hogy hízni szeretnék,de egyáltalán nem megy.Átlagosan étkeztem az előtt,de mostanában szinte mindenből dupla adagot eszek,és azon kívül is mindig nasizok valamit,de semmi eredményét nem látom.

Nagyon szeretnék hízni,minden álmom hogy normális testalkatom legyen,de annyit eszek és nem válik be.Meg altalában a sulis tesi órán kívül annyit mozgok hogy hazasétálok délutánonként(2km) meg itthon szoktam segíteni.Esetleg a testmozgás az segítene, hogy megmozgassam az izgaimat?

Vagy mit kellene ilyenkor tennem?


Egyébként nagyjából 8-10 kiló kéne ahhoz,hogy a koromnak és a magasságomnak megfelelő testsúlyom legyen :(


Előre is köszönöm a segítségeket!



2022. jan. 3. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy csak simán ilyen a testalkatod. Én sem tudok hízni, pedig nem mondanám, hogy keveset eszek. Lehet majd idővel javul a helyzet.
2022. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

"hónapok óta küzdök"


Ne viccelj, mások 40 éve küzdenek ezzel. Majd ne felejtsd el helyretenni azokat a kérdéseket, ahol a kövéreket azzal csesztetik, hogy márpedig genetika nincs, mindenki akkora, amennyit zabál mínusz mozog.

2022. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Laktóz, glutént nézess.


Én cölisként hosszú éveken keresztül nem bírtam hízni - akkor még más tünetem nem volt -, mióta nem eszek semmi glutént, feljött 15 kg, most vagyok normál súlyban és egészséges minden szempontból.

2022. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!