Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem bírok leállni az evéssel,...

Nem bírok leállni az evéssel, miért van ez?

Figyelt kérdés
Van hogy elfelejtek enni, de amikor eszembe jut sem érzem hogy éhes vagyok, csak gondolom hogy kéne valamit enni mert egész nap nem ettem, és amikor elkezdek enni már nem bírok leállni vele, mindig úgy vagyok vele hogy na ezt megeszem, aztán biztos jól lakok tőle, de nem. Ilyenkor feleszem a hűtőt is, egyszerűen nem bírok leállni vele.

2022. febr. 2. 23:29
 1/2 after stroke ***** válasza:

Rágjál meg alaposan minden falatot. Kapcsolj ki magad körül mindent, csak az evésre koncentrálj. A jóllakottság érzetéhez idő kell. Ha falsz, sokkal többet kell bevinni, hogy elérd.

Próbálj ki néhány multivitamint. Ha valamiből hiányod van, azt a szervezeted éhségként jelzi.

2022. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet bulímiás vagy
2022. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!