Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan táplálkozzak, hogy...

Hogyan táplálkozzak, hogy lefogyjak, de bírjak 12 órát dolgozni fizikai munkát 12 órában, nappal és éjszaka is?

Figyelt kérdés

Covidos voltam, utána a tüdőmre Medrolt kellett szednem.

Szerintem alakul a Medroltól a cukorbetegség nálam...


Az a baj, hogy az éjszakát csak édes kekszekkel, csokival bírom ki, mert a szívem miatt semmilyen koffeines dolgot nem fogyaszthatok.

Nem ehetek sznhidrátból sokkal kevesebbet, mert nem fogok bírni dolgozni, rohangálni, 20 kilós dobozokat emelgetni, raklapot pakolni nappal és éjszaka.

39 éves nő vagyok. Eddig a cukrommal soha semmi gond nem volt. Mostanában sokszor leesik, rosszul vagyok.


A munkához kell az energia, raktáros vagyok, de legalább 10kg-t fogynom kell.


Hogyan csináljam? Valaki segítsen!


2022. febr. 3. 04:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy a 12 órás műszakban csak 2x mehetek ki enni. A kaját hoznom kell magammal.
2022. febr. 3. 04:05
 2/7 A kérdező kommentje:
Most is éjszakás vagyok. Tegnap 18tól ettem 1.5 szendvicset, 1 reggeliző kekszet meg egy kinder bueno felét (2 van benne).
2022. febr. 3. 04:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod ch nélkül de fogyni akarsz, már csak egy lehetőséged van: a zsírok arányát kell lecsökkenteni.


Vihetsz be magaddal személyes dolgokat (termoszt, italtartó edényt) az operatív területre?

2022. febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Vizet szoktam inni meg szódát.
2022. febr. 3. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból a 10 kg fölösből elég sok energia ki lesz nyerhető.
2022. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha sok fizikai munkát végzel, akkor vihetsz be szénhidrátokat és zsírokat ennek megfelelően. De ha fogyni akarsz, akkor deficit kell.
2022. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mit egyek? Konkrét ötletekre lenne szükségem...

Teljes kiőrlésű pékáru? Van 20 percem enni. Melegíteni tudok. 12 óra alatt 2x tudok kimenni. Szóval akkor jól kell laknom. Főleg ez a probléma, hogy egyszerre kell "sokat" ennem, nem oszthatom el kisebb adagokra.

2022. febr. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!