Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, amitől hízok?

Mit egyek, amitől hízok?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, 196 cm magas, 1-es típusú cukorbeteg.


2021 év elején 74 kiló voltam, ma 64.5 kilót írt a mérleg.


Étvágyammal semmi baj, sőt. Mindenből kétszer szedek, nincs olyan étel, ami előttem megmaradna. Az összes leves, összes főétel, összes desszert...

Sajnos a sok éves a vércukorszintem ingadozását eredményezi, igyekszem ezen javítani :D


Mit egyek, hogy a súly amit nagyon nehezen össze szedek, ne tűnjön el?


2022. febr. 9. 21:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam edzeni, szedtem tömegnővelőt... Mindent kipróbáltam már... Semmi eredmény...
2022. febr. 9. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés jó. Én nem vagyok cukorbeteg, de ugyanúgy vagyok mint te. Hiába eszek naponta többször is, édességet is, elvileg egészségtelen, hízlaló ételeket is, a kilók potyognak rólam. Fitikailag fáradt, gyenge vagyok, és nem tudom hova tűnik el belőlem a kalória. Minden orvos vizsgált már, és mindent rendben találtak. Neked lehet egy diatetikus tudna segíteni.
2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gluténra nézesd meg magad.


Én 15 kilót fogytam de rohamosan, mikor végre megcsináltattam a vérvételt rá.

2022. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!